Здійснені мрії особливих дітей

Відомі львівські виконавці Софія Федина, Оксана Муха, Назар Савко та Олеся Киричук заспівали на одній сцені з неповносправними

Цього вівторка, 21 травня, на сцені міського Палацу культури ім. Гната Хоткевича відомі львівські виконавці заспівали разом із талановитими дітьми та молоддю з особливими потребами. 
Софія Федина, Оксана Муха, Назар Савко та Олеся Киричук погодилися взяти участь у мистецькій акції “Зірки та зірочки”, яку організували працівники відділу соціальної роботи Шевченківського району.
“Творчі фестивалі для дітей та молоді з особливими потребами організовуємо вже шостий рік поспіль. Та цього року фестиваль особливий, адже ми вирішили здійснити мрії своїх підопічних – виконати улюблену пісню з відомим виконавцем. Окрім цього, це ще й неабияка арт-терапія, що допомагає неповносправним діткам відчути себе частинкою суспільства, бути у ньому повноцінною особистістю з рівними правами та можливостями для розвитку своїх талантів. Такі мистецькі акції допомагають зрозуміти, що у неповносправних особах таїться справжній скарб у вигляді неймовірного таланту бути неповторними на сцені”, – розповідає в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай.
У фестивалі, крім львівських артистів, взяли участь творчі колективи дітей та молоді з особливими потребами зі школи для слабозорих дітей “Левеня”, Школи-інтернату №104, Школи-інтернату №100, громадської організації “Довіра” та УТОС.
“Це дуже великий досвід – співати з дітками із особливими потребами. Я не роздумуючи погодилася взяти участь в цьому фестивалі. В мене є незрячий друг, який ділиться з навколишніми своїм позитивом і гарним настроєм. Тож було цікаво попрацювати зі схожими людьми, – каже співачка Софія Федина. – Ми працювали з Олею Дейнеко, яка по-іншому відчуває цей світ. Її пісня лине від душі, дуже емоційна, щира. Це незамінні риси, які потрібні кожному виконавцеві”. Співачка запевнила, що зі своєю підопічною співпрацюватиме й далі. 
Назар Савко теж долучився до фестивалю і допоміг здійснити дитячі мрії. “Кожна людина має мрію і кожна людина хоче втілити її в життя. Якщо я маю можливість допомогти здійснити чиєсь заповітне бажання, то чому б не зробити цього. Коли готувалися до мистецької акції, бачили, з яким азартом наші вихованці вчилися, як старалися добре заспівати. Тішуся, що ми займаємося такою доброю справою, що можемо підняти моральний дух наших особливих дітей, особливих талантів”, – радіє співак. 
Мистецький фестиваль “Зірки та зірочки” планують зробити щорічним. Такі заходи популяризують творчість неповносправних дітей і показують, якими талановитими вони є.
“Коли береш участь у таких заходах, то розумієш, що всі твої проблеми є настільки мізерними, маленькими, що не маєш права жалітися на життя. Бо людям з особливими потребами набагато важче у ньому. Але вони більш позитивно ставляться до життя, більш відкриті. Спілкуючись із такими людьми, сам набираєшся світла та добра, і від того твоє життя стає кращим”, – запевняє Софія Федина.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6711 / 4.08MB / SQL:{query_count}