Вода “Йоданка Павлівська”– смачно і корисно

Одним із найпотрібніших мікроелементів для здоров’я людини є йод, дефіцит якого призводить до серйозних проблем і захворювань.

 Без достатньої кількості цього елементу неможливим стає функціонування щитоподібної залози, що є своєрідним фільтром нашого організму.
Забезпечити себе необхідною добовою нормою йоду можна, регулярно вживаючи мінеральну-столову воду “Йоданка Павлівська”. У ній  міститься йод натурального походження у формі йодидів, що добре засвоюються організмом, і ще 19 мікроелементів, корисних для людини: магній, кальцій, натрій, калій, залізо, цинк, селен тощо. Цей напій є унікальним.
“Йоданка Павлівська” рекомендована для людей різного віку, що живуть на території з підвищеним рівнем радіації та йододефіцитом, передусім для вагітних жінок, матерів-годувальниць і дітей.
“Йоданка Павлівська” підвищує захисні функції організму, додає енергії, сприяє зниженню вмісту холестерину в крові,  покращує розумову та фізичну активність, знешкоджує дію радіації, відновлює та посилює репродуктивну функцію. Вода  покращує обмін речовин,  розріджує кров і не дає їй згортатися в процесі циркуляції.  “Йоданка Павлівська” необхідна для підвищення ефективності роботи імунної системи, а також  для боротьби з вірусними інфекціями, утворенням ракових клітин. Вона є незамінною при профілактиці цілого ряду захворювань, пов’язаних з проблемою йододефiциту в організмі: зобу, інших захворювань щитоподібної залози, затримки розумового та фізичного розвитку дітей. 
“Йоданка Павлівська” дуже смачна, завжди свіжа, без запаху, чудово втамовує спрагу. Воду можна вживати у сирому вигляді (газовану та негазовану) або використовувати її для приготування гарячих напоїв і страв, оскільки йодиди калію не руйнуються навіть під час кип’ятіння. 
Вода розливається з артезіанської свердловини №110 глибиною 90 м, розташованої в с. Павлівка Волинської області, і відповідає вимогам стандартів ДСТУ 878-93 та ISO 9001-2003.  Сертифікат
№UA 2.045.05618-10.Природний йод суттєво поліпшує якість води і продовжує термін її зберігання.
“Йоданка Павлівська” доступна та корисна для всіх. Її можна придбати у магазинах газовану у півлітровій та півторалітровій пляшці та негазовану у 5-літровому розфасуванні.
Щоб вирішити проблему поповнення запасів йоду в організмі, достатньо впродовж доби спожити від 0,8 до 1,5 л “Йоданки Павлівської”. При вживанні цієї води немає небезпеки  передозування йоду.

До теми:

Виробник:
ТОВ “Йоданка”
Волинська обл., Іваничівський р-н,
с.Павлівка,вул. Незалежності,1,
тел./факс: (033) 722-21-31, 067-332-97-98


Дистриб’ютор: 
ТзОВ “Білий Тигр”
тел.: (032) 232-27-33, 098 713-87-20
e-mail:whitetigertvd@gmail.com  
www.jodanka.com

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.1003 / 4.07MB / SQL:{query_count}