Милосердя задля порятунку життя!

Понад 228 тисяч гривень зібрали під час благодійного проекту “Таланти України – за життя Оксани Сенишин”

Переможці популярного шоу “Україна має талант!” – майстер пісочної анімації Ксенія Симонова, співачка Олена Ковтун та скрипаль-віртуоз Олександр Божик – із власної ініціативи, відмовившись від гонорарів, у театрі
ім. М. Заньковецької цього понеділка дали благодійний концерт “Таланти України – за життя Оксани Сенишин”. Ведучими вечорами були Юрій Цвєтков і Оксана Муха, які також подарували глядачам свої пісні. 
“Тішуся, що люди відгукнулися на наші прохання. Під час концерту зал був заповнений ущерть! Завдяки благодійному проекту на порятунок життя 27-річної жительки  міста Миколаїв Оксани Сенишин вдалося зібрати
228 680 гривень! Звісно, такої суми недостатньо, але цією акцією ми привернули увагу не лише пересічних людей, а й тих, хто міг би пожертвувати значну суму на операцію”, – каже “Пошті” організатор благодійного проекту Юрій Федечко. 
Як ми уже писали, у дівчини шість років тому діагностували смертельно небезпечну недугу – ідіопатичну легеневу гіпертензію. Їй терміново необхідна трансплантація легень, яку готові зробити в Німеччині, у клініці UKGM (м. Гіссен). На операцію потрібні 300 тисяч євро і ще 150 тисяч євро на реабілітацію. На сьогоднішній день вже зібрали 154 тисячі євро (в тому числі й завдяки проведенню концерту). Залишилось ще 296 тисяч!
“Нині ця сума видається не такою міфічною, ніж тоді, коли перед нами постала мета зібрати 450 тисяч євро. Звичайно, ми й далі проводитимемо доброчинні акції. Виникла ідея 28 квітня організувати так званий “благодійний трамвайчик”, у якому впродовж двох годин відбуватиметься аукціон. Подробиці ще обговорюватимемо. Та й багато артистів, охочих допомогти, звертаються до нас… Тож попереду ще не один благодійний концерт!” –  запевняє Юрій Федечко. 
Дві тріумфаторки шоу “Україна має талант!” – Ксенія Симонова і Олена  Ковтун – уперше виступили не лише у Львові, а й у Західній Україні. Після концерту вони розповіли, що вражені чуттєвістю і глибиною сприйняття львівської публіки, а також тим, як вона зорганізувалася заради доброї справи. Під час виступу Ксенія, Олена та скрипаль Олександр Божик дивували не лише новими номерами, а й несподіваними дуетами. Олена Ковтун співала під акомпанемент скрипки “Черемшину”, а Ксенія Симонова разом із Олександром Божиком створила “пісково-скрипковий” дует: на авторську композицію Олександра “Танок життя” майстриня зробила анімацію, присвячену Оксані Сенишин.

До теми:

У рамках концерту провели благодійний аукціон, на якому представили свої лоти Святослав Вакарчук, Роксолана Богуцька, Тарас Петриненко. Завдяки його проведенню вдалось зібрати
20 125 гривень! Найбільшу суму дали за картину “Тропічні сни” Олени Онуфрів – 5 тисяч гривень. Серію фотопісочних картин Ксенії Симонової з її автографом придбали за 2 тисячі гривень, а майстер-клас із гри на скрипці Олександра Божика – за 1,3 тисячі гривень. 

Банківські реквізити для переказу коштів:

Приватбанк
Номер рахунка 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Отримувач – Сенишин Оксана Миколаївна 
(ИНН 3142008849)

Поповнення картки №6762462083819158.
Добровільна пожертва на трансплантацію легень для Сенишин Оксани Миколаївни.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.4698 / 4.09MB / SQL:{query_count}