Одяг для безпритульних

Хоч надворі ще сонячно, температура повітря відчутно знижується. Це передусім відчувають ті, хто не має даху над головою, а ночує де завгодно: у підвалах, занедбаних будинках, дачах тощо. За повідомленням прес-служби Львівської міської ради, безпритульним тепер не тільки роздаватимуть гарячі обіди, а й одяг.

Хоч надворі ще сонячно, температура повітря відчутно знижується. Це передусім відчувають ті, хто не має даху над головою, а ночує де завгодно: у підвалах, занедбаних будинках, дачах тощо. За повідомленням прес-служби Львівської міської ради, безпритульним тепер не тільки роздаватимуть гарячі обіди, а й одяг. Його працівники Центру обліку управління соціального захисту міськради роздаватимуть у скверику біля храму святих Ольги та Єлизавети, що на площі Кропивницького. Окрім того, біля цього храму чотири рази на тиждень: у понеділок, вівторок, середу та п'ятницю, о 12.00, люди, які з тих чи інших причин опинилися на вулиці, зможуть отримати гарячі обіди.

Як розповів "Пошті" директор центру Олександр Гресик, одяг безпритульним надають городяни й приватні підприємства. Наразі теплого одягу достатньо. Але якщо львів'яни захочуть запропонувати теплі речі, вони можуть зателефонувати у центр за номерами:
233-14-79, 233-10-49.

Центр обліку також допомагає людям, які з різних причин опинилися на вулиці без документів, у виробленні паспорта, пенсії, отриманні медичної та соціальної допомоги тощо. Якщо безпритульні не можуть самостійно пересуватися, со­ціальні працівники супроводжують їх. Наразі до Центру обліку звернулися 262 особи, 150 з них отримали реєстрацію, 50 - паспорти.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.0715 / 4.06MB / SQL:{query_count}