Саркозі посадили на голку

Президент Франції зажадав від видавництва K&B вилучити із продажу підручник магії вуду, який продається в комплекті з фігуркою Ніколя Саркозі та набором спеціальних голок, пише часопис "Le Monde".

sarkozy.jpgПрезидент Франції зажадав від видавництва K&B вилучити із продажу підручник магії вуду, який продається в комплекті з фігуркою Ніколя Саркозі та набором спеціальних голок, пише часопис "Le Monde".

Кожен охочий може попрактикуватися в магії вуду, встромивши голку в президента. Підручник, у якому також представлена сатирична біографія Саркозі, надійшов у продаж 9 жовтня накладом 20 тисяч примірників.

Адвокат президента Тьєррі Ерцог скерував видавцям K&B офіційного листа, в якому наголосив, що президент володіє ексклюзивним і абсолютним правом на своє зображення. Як за­значає "Le Monde", видавництво випустило ще один варіант підручника вуду накладом 12 тисяч примірників, де голки пропонують пхати у фігурку суперниці Ніколя Саркозі на виборах президента в 2007 році - соціалістки Сєголєн Руаяль. Представники Руаяль також заявили, що вона розглядає подібні дії як образу честі та гідності й теж планує домагатися справедливості через суд.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2579 / 3.96MB / SQL:{query_count}