Пампух для кожної родини

На цьогорічному Святі пампуха працюватиме Різдвяна пошта та Пампухова хата

На цьогорічному Святі пампуха працюватиме Різдвяна пошта та Пампухова хата

7-9 січня у Львові вшосте відбудеться міське Свято пампуха – унікальний, своєрідний та колоритний захід, що має виняткову атмосферу урочистості та духовності. 

Упродовж трьох днів на площі Ринок відвідувачі Свята пампуха матимуть нагоду досхочу поласувати різдвяними пампухами, побачити понад 30 різдвяних феєрій та насолодитися давніми українськими традиціями, – повідомили організатори заходу, компанія “Дік-Арт”.

Новинкою свята стане унікальна Різдвяна пошта: кожен охочий зможе надіслати своїм близьким різдвяну арт-листівку у будь-який куточок світу, таким чином подарувавши частинку Львова. Це продовження арт-проекту “Зі Львова з любов’ю”.

Цього року упродовж VI Свята пампуха відбуватимуться неймовірні дійства, серед яких парад вуличних вертепів, виступи дитячих колективів, пампухові забави, різдвяні вистави та святковий ярмарок на площі Ринок. Також на святі працюватиме Пампухова хата, де кожен охочий зможе скуштувати неймовірну кількість смачних пампухів.

До речі, наступного тижня оргкомітет Свята пампуха оголосить список учасників “Конкурсу на найкращий вертеп-2013”, “Конкурсу господинь”, “Конкурсу пампухоїдів” і “Конкурсу чортів та ангелів”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7625 / 4.07MB / SQL:{query_count}