Віднайти позитивні новини

В Україні відзначать журналістів, які своїми матеріалами дають надію на краще майбутнє

В Україні відзначать журналістів, які своїми матеріалами дають надію на краще майбутнє

Триває ІІІ Всеукраїнський конкурс “Репортери надії в Україні”, у межах якого визначать кращу статтю, репортаж або програму, що ставить важливі питання сучасного суспільства і дає на них конкретні відповіді, а також показує шляхи вирішення проблем. Конкурс проводить Інститут екуменічних студій Українського католицького університету. Над ним працюють також молоді та ініціативні студенти Інституту екуменічних студій, які здійснюють моніторинг українських ЗМІ й відбирають кращі добрі новини у сфері суспільства, економіки, культури та релігії.

“Для участі в конкурсі приймаються матеріали, опуб­ліковані, озвучені, показані у будь-яких українських ЗМІ (українською або російською мовою), а також розміщені в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2012 року по 7 червня 2013 року. Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох таких номінаціях: “Суспільство”, “Економіка”, “Культура”, “Релігія”, – розповідає координатор конкурсу Анна Микуляк.

Відібрані матеріали мають містити конкретні рішення проблем та відповідати на актуальні питання світового, національного чи місцевого значення, бути доступними для розуміння широкого кола людей, сприяти подоланню концептуалізму на основі дослідження конкретного прикладу. Також вони повинні бути креативними та базуватися на моральних цінностях. Обсяг друкованих робіт не має перевищувати 15 тисяч знаків, тривалість відеоматеріалів – до 60 хвилин, аудіоматеріалів – до 30 хвилин.

“Чотири автори, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди (по 3 000 грн) та відзнаки учасників конкурсу. Лауреати двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників конкурсу, фіналісти – дипломи учасників. Нагородження переможців відбудеться під час VI Екуменічного соціального тижня у жовтні 2013 року”, – каже Анна Микуляк.

Матеріали з поміткою “На конкурс” можна надсилати на адресу Інституту екуменічних студій Українського католицького університету (79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17) або на електронну адресу (reporternadii@gmail.com)

ДО ТЕМИ

У I Всеукраїнському конкурсі “Репортери надії в Україні” взяло участь 714 робіт з усіх областей України та з АР Крим. Було відзначено роботи дев’ятьох авторів у трьох категоріях: телебачення, радіо та публікація в пресі чи інтернеті.

У II Всеукраїнському конкурсі “Репортери надії в Україні” взяло участь понад 800 робіт з усіх областей України та з АР Крим. Частину матеріалів надіслали самі журналісти, які подали заявки на участь у конкурсі, а близько 600 робіт відібрали студенти Магістерської програми екуменічних наук, що здійснили моніторинг українських ЗМІ. Вручення нагород відбулося 28 вересня під час ІV Екуменічного соціального тижня “Реформи через довіру”. Відзначено роботи 12 авторів у чотирьох тематичних номінаціях: “Суспільство”, “Економіка”, “Культура”, “Релігія” 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6592 / 4.09MB / SQL:{query_count}