Листи до Святого Миколая


08bagdaisof.jpg

Святий Миколаю! Цього року я зробила багато різних вчинків! Не всі із них були хорошими, але все ж я старалася і чекаю на тебе! Я була старанною ученицею, помічницею вдома, допомагала товаришам, виконувала свої обов’язки. 

Інколи робила погані вчинки: була неслухняною, нещирою, недоброзичливою.

Я щиро каюся у цьому і обіцяю виправитися. Сподіваюся, що ти не забудеш про мене! Дякую. 

Софія Багдай, 11,5 р.

 

08bagdaivira.jpg

Святий Миколаю! Знаю, що ти – добрий Чудотворець. Ти всіх любиш і всім допомагаєш. Мама завжди каже бути чемною, і я стараюся її слухати. А ще я вивчила віршик про тебе і намалювала малюнок. Із нетерпінням чекаю на тебе!

Віра Багдай, 3 р.

 

 

08andreiko.jpg

Святий Миколаю, дякую тобі за те, що допомагав мені цілий рік у труднощах. Я намагалась бути чемною, слухатися батьків, робити хороші вчинки. І я попрошу тебе принести мені Мр4 та цукерки. За це обіцяю бути більш чемною. А ще прошу трішечки здоров’я для рідних. Наперед вдячна, твоя Діана.

Діана Андрейко, 12 р.

 

 

08guralevska.jpg

Доброго дня, Святий Миколаю! Я ходжу в садочок. Там ми з дітками малюємо олівцями та фарбами, ліпимо з пластиліну, вчимо віршики, а також букви та навчаємося рахувати. Мама каже, що я чемна і слухняна дівчинка. А ще я вдома допомагаю мамі ліпити вареники і бавитися з молодшою сестричкою, якій всього 2 рочки. Я дуже люблю Свято Миколая. І думаю, що ти принесеш мені подарунок.

Вікторія Горалевська, 5 р.

 

 

08kongurovakarolina.jpg

Цього року я з нетерпінням чекаю на День святого Миколая. Але Миколай приходить лише до чемних і добрих дітей. Я весь рік добре вчилася, допомагала мамі по господарству, сиділа з молодшим братиком. Також я помагала сестрі добре навчатися, ходила до церкви, молилася за близьких та рідних. Сподіваюся, Миколай прийде до всіх, бо всі були слухняними!

Кароліна Кунгурова, 11 р.

 

 

08kongurovaver.jpg

Упродовж року я допомагала мамі по господарству: витирала пил, мила посуд, підливала вазони. А ще я намагалася гарно вчитися, допомагала виховувати молодшого братика, якого дуже люблю.

Вероніка Кунгурова, 8 р.

 

 

08mazur.jpg

Мій мішечок добрих справ для Святого Миколая. Святий Отче Миколаю! Пише до Вас Софійка. Мені 6 років. Цього року я була не дуже чемною, але постараюся надалі виправитися. Ось такі добрі справи я робила: допомагала мамі на кухні готувати їсти, витирала та складала посуд, із татом годувала пташок. Я готуюся до школи, граю на піаніно. Люблю Вас!

Софійка Мазур, 6 р.

 

 

09rudnevaanastasia.jpg

Дорогий отче Миколаю! За цей час я старалася робити добрі справи: допомагала мамі по господарству, годувала птахів, білочкам давала горішки у парку. Зробила тобі тапочки, щоб ти зігрів ніжки після того, як рознесеш подарунки. А ще зробила багато іншого. Напевне, ти про мої гарні вчинки знаєш сам…

Анастасія Руднєва, 6 р.

 

 

09rudnevapolina.jpg

Цього року я старалася бути чемною, слухняною дівчинкою. Допомагала мамі складати після себе іграшки, не ображала сестричок. Але бували випадки, коли я не хотіла слухати маму і робила шкоду тим людям, котрі мені дорогі. За такі вчинки мені соромно і я у тебе, Святий Миколаю, прошу вибачення. Добрі вчинки треба робити, адже від них приємно не тільки тобі, а й тим, для кого ти їх робиш. Я обіцяю, що наступного року робитиму більше добрих справ, адже цього так хоче Ісусик, і від них мені стає веселіше. Робити добрі справи треба частіше, а лінуватись і бути нечемним не можна, адже цим ми засмучуємо Святого Миколая.

Поліна Руднєва, 5 р.

 

 

09tkachenkokat.jpg

Дорогий отче Миколаю! Цілий рік я була чемною і молилася до св. Миколая. Хочу, щоб він мені приніс ляльку і багато солодощів. Завжди прибираю в будинку, малюю і вчуся гарно танцювати.

Катерина Ткаченко, 5 р., м. Кам’янка-Бузька

 

 

09tkachenkomax.jpg

Отче Миколаю, цілий рік я слухав маму і тата, намагався добре вчитися у школі, ділився усім зі своєю сестричкою. Тому сподіваюся, що ти принесеш мені багато подарунків. 

Максим Ткаченко, 3 р., м. Кам’янка-Бузька

 

 

09velychko.jpg

Доброго дня, Святий Миколаю! Я до Тебе пишу з проханням. Допоможи моєму дідові Миколі видужати і дожити до 95 років. А ще прошу, щоб вся родина мами і тата також була здоровою. Влітку я допомагала бабусі в селі, а також мамі. Я добре вчуся, стараюся бути слухняною і робити добро людям. Хочу бути в День Святого Миколая волонтером і роздавати цукерки бідний людям. 

Іринка Величко, 11 р., 6А клас, СШ №21 

 

09xvorostovska.jpg

Святий Отче Миколаю! Дякую Тобі за подарунки, які я отримала минулого року, і за подарунки для моїх мами, тата, брата та сестри, а також за всі подарунки, які Ти роздав. Цього року я старалася бути чемною і старанною. Може часом трохи замало, але то не навмисно. Я хочу, щоб Ти допоміг мені навчитися все робити добре і вчасно, гарно вчитися. 

Сподіваюся, що цього року я зробила досить доброго, аби отримати від Тебе подарунка. Ти робив добрі вчинки і не розказував про них. І мене так вчать – не хвалити себе. Але Твої ангели-помічники все записують та вже подали Тобі звіт про мене. Тож Ти про все знаєш сам – і про добре, і про зле. Вибач мені за те, що інколи я була нечемною. Допоможи мені щодня робити добрі вчинки і уникати поганого.

Софія Хворостовська, 9 р.

 

 

09zanevych.jpg

Доброго дня, Святий Миколаю! Мене звати Анна-Марія. Мені 

три рочки, тому з листом мені допомагала мамуся. Я надзвичайно люблю отримувати подарунки, тому стараюся бути чемною. Люблю допомагати мамі на кухні, ми разом печемо печиво. А ще мій молодший братик Андрійчик і я допомагаємо мамі прибирати, особливо любимо пилососити. З нетерпінням чекаю Тебе та сподіваюся отримати багато подарунків і ялинку! А моєму братику принеси цікаву книжечку та багато-багато цукерок. Дякую!

Анна-Марія Заневич, 3 р.


 

  

08artum.jpg

Слава Ісусу Христу! Я навчаюся у 6-му класі. Вчуся добре. У мене є сестра, маленький братик, мама, тато, бабуся, дідусь. Я їх дуже люблю. Хочу, щоб вони були здорові. Я допомагаю мамі, тату, ходжу до церкви. Маю багато друзів. Хочу, щоб всі діти були здорові, щасливі, та щоб Миколай приніс їм подарунки.

Дмитро Артим

 

 

08begei.jpg

Любий Миколаю!

Мене звати Максим. Я щодня намагаюся робити добрі справи. Я добре вчуся, слухаюся маму й тата. Допомагаю друзям у школі, коли вони мене просять. Мамі допомагаю прибирати у квартирі та бавлюся з братиком Дем’янком.

Я займаюся карате й завжди захищаю слабших, бо так мене вчать батьки і тренер.

 

Любий Отче Миколаю,

ти усе про мене знаєш.

З висоти небес спустися,

серця лагідно торкнися.

Освяти його любов’ю,

подаруй душі здоров’я.

Буду чемний і слухняний,

все робитиму старанно.

Хочу, Отче, як і ти,

мир і радість всім нести.

 

Максим Бегей, 7 р.

 

 

08gadevychvit.jpg

Дорогий Миколаю! Мене звати Віталій. Мені 8 років, навчаюся у 2-А класі школи №22 та отримую дуже гарні оцінки. Ви творите багато добра та приносите подарунки дітям за гарні вчинки. Я був чемний і дуже хочу гарний подарунок.

 

Святий Миколаю!

Я сьогодні добрий намір маю –

розповісти, що за рік

доброго зробити встиг.

Я старався бути слухняним,

вчив уроки та робив

все-все-все, що просила мама.

Я старався, ну повір!!!

 

Віталій Гадевич, 8 р.

 

 

08gedevichole.jpg

Дорогий Миколаю! Мене звати Оленка. Мені 8 років. Навчаюся у 2-А класі школи №22. Я знаю, що Ви за гарні вчинки приносите подарунки. Я також стараюся робити добро: завжди годую голубів біля свого будинку, даю милостиню бідним людям, допомагаю своїй хворенькій бабусі. А також я у молитві прошу здоров’я всім діточкам. Я дуже хочу гарні подарунки.

Оленка Гадевич, 8 р.

 

 

08gerebeckii.jpg

Дорогий Миколаю! Це не я пишу, а моя мама, бо ще не вмію.

Можливо, цього року я не був надто чемним, але добрі справи робив. Я допомагаю мамі доглядати за молодшою сестричкою, граюся з нею, інколи гойдаю, коли вона прокидається. А ще я мию підлогу, допомагаю куховарити. Я також ходжу в магазин за покупками, коли нікому. Цього року я допомагав бабусі доглядати за квітами.

Обіцяю, дорогий Миколаю, що наступного року добрих справ буде більше. Я стану старшим і мені більше дозволятимуть.

Максим Жеребецький, 5 р.

 

 

08veremchukandr.jpg

Святий Миколаю, цього року я старався тебе потішити. Я зробив багато добрих вчинків: старанно виконував домашнє завдання, намагався приносити гарні оцінки, допомагати друзям у школі, позичав їм ручки, олівці, лінійки.Також допомагав мамі й татові.

 

Андрій Веремчук, 8 р.

 

 

08veremchukanna.jpg

Святий Миколаю! Мене звати Анна, мені 5 років. Я була весь рік дуже чемною. Я допомагала мамі мити посуд, прибирати, готувати їсти. А ще я готувала мамі каву.

Анна Веремчук, 5 р.

 

 

08vereshchuk.jpg

Мене звати Юля. Я ходжу до садочка. Тут нас вчать багатьом віршам. Я слухаюся маму, тата, братика, бабусю, дідуся. Вивчила один віршик, хочу з тобою поділитися:

 

Святий Миколаю,

я тебе благаю:

Пошли щастя і світлу долю

козацькому краю,

Усім добрим діткам

принеси гостинці

І даруй Божу ласку

кожній сиротинці.

 

Юлія Варещук, 4 р., с. Чистині

 

 

08voitovych.jpg

Гей, пошлемо лист до раю:

“Не забудь нас, Святий Миколаю!

Не забудьте про нас, янголятка!

Вас прохають і хлопці, й дівчатка.

Завжди були ми чемні й милі,

шанували матусю і тата

та любили сестричку і брата.

Ми складали долоні маленькі

і молились до Божої неньки.

Тож гостей ми чекаємо з неба,

а Антипка нам зовсім не треба!”

Максим Войтович, Рясне-Руська

 

 

09duh.jpg

Добрий день, любий Миколаю! Мене звуть Сергійко. Я навчаюся у 2-А класі СШ №22. Добрі справи намагався робити часто.

 

Був завжди я чемний,

помагав тим, хто темний.

Тим, хто впав, я подав руку,

не вважав я то за муку.

Люблю маму, люблю тата,

діда, бабцю, сестру, брата.

Я люблю свій рідний край.

Згадай про мене, Миколай!

 

Сергій Дух, 8 р., 2-А клас СШ №22

 

 

09litvinova.jpg

Святий Миколаю! Цього року я була чемна, добре вчилась. Принеси мені, будь ласка, спортивну форму, ковзани та солодощі. Для мами – халат, для тата – тапки, а для обох бабусь і дідусів – фрукти і солодощі. А ще у мене є прабабця, вона вже старенька, принеси для неї теплі тапки та фрукти. Ще я хочу, щоб Ти приніс подарунки тим діткам, у яких немає батьків. А тим діткам, які були нечемні цілий рік,  дай можливість виправитися. Дякую!

Діана Літвінова, 11 р., 5-В клас НВК Школа-ліцей “Оріана”

 

 

09neigmak.jpg

Дорогий Св. Миколаю, не завжди, але все ж був чемним. Тому хочу, щоб ти мені приніс тільки телефон Nokia, одну “Маску Сін Каре”. Для своєї молодшої сестри Яни, для якої це буде перший День св.Миколая, у тебе я попрошу ляльку Барбі. Я хочу, щоб моєму татові Оресту ти подарував успіх у бізнесі, моїй мамі –  сили виховувати мою сестричку. Для мого діда я хочу попросити щастя, для бабусі – довгих років життя, аби ми святкували її ювілей. А для всієї сім’ї я прошу міцного здоров’я! 

Данило Неїжмак, 9 р.

 

 

09shpak.jpg

Слава Ісусу Христу! Знаю, що Ти був священиком і все життя робив справи милосердя. Допоможи мені робити добро усім людям. Допоможи мені бути сильним у цьому житті, розумним, спритним, здоровим. 

Вибач… за все погане… Прошу Тебе, щоб те добре, що так далеко від мене, наблизилося хоч трішечки. Навіть на один маленький крок. Прошу Тебе, щоб те добре, чого у мене немає, з’явилося. А те, що є, хай тільки краплина – збільшилося.

 

Назар Шпак, 8 р., 3-А клас

 

 

09zadorovskavik.jpg

Мене звати Віка. Цього року я пішла у перший клас. У нашій школі є благодійна акція “Подаруй свято сиротам”. Збирали різне: іграшки, канцтовари, книги. І я теж взяла у ній участь. Ми з мамою зібрали цілий пакет іграшок, декілька книг, олівці, бо в мене їх багато, а хтось не має. Я віддала навіть свого улюбленого Вінні-Пуха. Але зовсім не сумую, бо тепер ним будуть бавитися інші діти. Він їм потрібніший, я хочу щоб інші дітки змогли почитати цікаву книжечку, побавитися іграшками. Я тепер рідко бавлюся, бо приходжу зі школи й відразу роблю уроки. Ще я помагаю мамі вдома: то квіти поллю, то підмету. Увечері я ходжу на англійську, тому тепер мало часу, щоб бавитися. 

 

Вже настала нічка тая,

ніч Святого Миколая.

Він приніс дари багаті,

побував у кожній хаті.

Миколай листи читає,

він на них завжди чекає

Янголятко помагає,

подарунки добирає.

 

Вікторія Задоровська, 7 р.

 

 

09zadorovskiidan.jpg

Мене звати Данилко. Хоч я ще маленький, але вже роблю добрі справи. Ходжу годувати песика з цуценятами, бо вони не мають домівки. Ще ми з татом побудували годівничку в нашому парку. І коли ми там гуляємо, то завжди насипаємо у неї насіння для різних пташок, а ще ми беремо горішки, бо в нашому парку живуть дуже гарні білочки. А вони дуже люблять горішки. А ще в мене вдома живуть двоє хом’ячків – Чіп і Дейл. Я сам їх доглядаю, годую, даю їм пити, міняю тирсу. А коли я виросту, хочу бути футболістом і мати багато собачок, бо я дуже їх люблю.

 

Доброму Миколаю!

На віконце хухаю,

шибку протираю.

Чи до мене прийдеш ти, 

добрий Миколаю?

На Землі великій

діточок багато.

Чи знайдеш ти стежку

до моєї хати?

Я не найслухняніший

і не завжди чемний,

може, сподіваюсь

на прихід даремно

А проте чекатиму,

хоч і сон змагає.

Вірю, що знайдеш мене, 

Святий Миколаю.

 

Данило Задоровський, 5 р. 

 

09zaec.jpg

Любий Святий Миколаю! Я навчаюся у 2 класі. Я з нетерпінням чекав цього свята. Увесь рік старався поводитись чемно, допомагав батькам по господарству. Я дуже люблю тварин, тому попросив маму завести маленького котика. Тепер його доглядаю. А для пташок, які прилітають на наше подвір’я, я з дідом зробив годівничку.

Ярослав Заяць, 7 р.

 

 

09zanevich.jpg

Доброго дня, Св. Миколаю! Мене звати Андрійчик! Мені півтора року. Листа за мене написала мамуся. Я, переважно, чемний, хоча люблю і побешкетувати. Але я дуже люблю своїх мамусю, татка та сестричку, і обіцяю бути завжди чемним та слухатись їх! Принеси мені, будь ласка, нову машинку та цукерок якнайбільше! Дякую!

Заневич Андрійчик, 1,6 р.

 

 

16oliinyk.jpg

Добрі справи, які я зробила за рік: 1. На прохання дідуся й бабусі ходила до магазину. 2. Допомагала бабусі поливати квіти на городі. 3. Допомагала дідусеві годувати курей та кроликів. 4. Допомагала бабусі прати одяг.

Марія-Роксолана Олійник, СШ№48

 

 

16onysko.jpg

Слава Ісусу Христу! Дорогий Миколаю! Цього року я Вас порадувала такими хорошими справами: гарно вчилася, допомагала мамі і татові, відвідувала стареньку бабусю, ходила до церкви і перший раз пішла до Святого причастя. Будь ласка, принесіть мені такі подарунки: санки, ляльку Winx, светрик, плюшеве ведмежатко, цукерки та мандаринки.

Обіцяю бути чемною і слухати батьків.

Віка Онисько

 

 

16oshust.jpg

Доброго дня, Святий Миколаю! Про те, що ти існуєш, я знаю. Тому хочу тебе привітати. А також про себе нагадати.

Я маленький бешкетник Марко, мені три рочки. Я ще не вмію писати, тому на допомогу покликав матусю.

Ми з нею найрідніші у світі друзі, разом ми пригадаємо мої добрі справи та опишемо їх у листі. Щодня я ходжу в садочок, де мене вчать малювати, танцювати. Я дуже люблю, коли мені мама читає книжки. З бабусею ми вже вивчили майже всі букви, бо я дуже хочу швидко навчитися читати. Разом із мамою прибираємо у квартирі, я поливаю квіти. Щовечора усі свої машинки я ставлю на стоянку.  Інколи я трішки неслухняний, але обіцяю виправитися. Коли будеш у Львові, будь ласка, не забудь про мене. Дякую.

Марко Ошуст, 3 р.

 

 

16pavlovycho.jpg

Святий Отче Миколаю! Мене звати Оленка, я ходжу в садочок, мені 5 років. Люблю маму, тата, бабу, діда, братів. Я ходжу з мамою до церкви. Я вивчила віршик про Миколая.

Оленка Павлович, 5 р.

 

 

16pavlovychv.jpg

 

Святий Отче Миколаю! Мене звати Володя, я вчуся у 6 класі. Прошу у тебе здоров’я мамі, бабі, татові, дідові, братові, сестрі. Увесь цей рік я був чемним, ходив до церкви.

Володимир Павлович


 

 

 

 

 

16pyrtyk.jpg

Святий Миколаю, увесь рік я намагався бути чемним і слухняним, але, на жаль, мені не завжди це вдавалося. Але я дуже люблю тебе і чекаю на подарунки. 

Олексій Пиртик, 4 р.

 

 

 

16rak.jpg

Любий Миколаю! 8 серпня 2012 р. в мене народився братик. Ми назвали його Марком. Мамі складно доглядати за нами обома і я взяла на себе обов’язок старшої сестри і в усьому допомагаю мамі (дивлюся за братиком, допомагаю змінювати підгузки і забавляю його, коли мама куховарить). Моя матуся каже, що без мене вона б не справлялася, часто хвалить мене і називає мене своєю помічницею. Моя поміч і є доброю справою. І ще ми з мамою годуємо пташок, тому що взимку вони залишились без їжі. Я дуже чекаю на Св. Миколая з подарунками.

Вероніка Рак, 5 р. 

 

16shveda.jpg

Святий Миколаю! Щодня я намагаюсь робити якнайбільше добрих справ. Для великих справ я ще трохи замала, адже мені немає ще й п’яти рочків, тому поки що я роблю маленькі добрі вчинки, які мені під силу.

Мої батьки завжди вчать мене бути ввічливою дівчинкою та робити лише добрі справи. Звичайно, інколи зовсім неохоче, але все ж я прибираю іграшки у кімнаті, мамі допомагаю готувати їсти та поливати вазони, татові – доробляти ремонт у квартирі, а бабусі – підказую, які краще продукти обрати в магазині. Хоч зараз мої добрі справи та вчинки маленькі, з часом я підросту, а отже підростуть і мої добрі справи та вчинки.

Анастасія Шведа, 4,5 р.

 

 

 

16stalmashok.jpg

Оленка Стельмашок, 6 р., с. Печихвости 

 

16vahtanh.JPG

Доброго дня! Я – Вахо. Я чекаю подарунок, бо був чемним. Миколаю, приходь!

Вахтанг Заллішвілі, 3 р.

 

 

16zalishvili.jpg 

Привіт, Миколаю! Я – Тамара. Я була чемна весь рік. Допомагала мамі прибирати і помагала з трирічним братом. Дуже сподіваюся, що за свої добрі вчинки я отримаю подарунки від тебе. 

Тамара Заллішвілі, 8 р.

 

 

16iliin.jpg

 

 

Привіт, Миколаю! Я – Ярема, гарний хлопчик. Маю три рочки, дві сестрички, тата, маму, бабу і діда. А ще дядька Діму і тітку Свєту! Ходжу в садок, це – моя робота.  Цілий рік я був чемний (хоча мама з татом кажуть, що інколи робив збитки і не слухався). Помагав мамі варити суп, різав моркву, вчився підмітати сміття, яке сам і витяв ножицями, бо люблю так бавитися. А ще – прибирав за собою іграшки, правда не дуже часто, і ділився солодким із сестричками.

Ярема Ільїн, 3 роки 

 16mysiak.jpg

Святий Миколаю, я тебе чекала цілий рік! За цей час я старалася робити добрі справи. Я прихистила бездомне кошеня, давала милостиню бідним, а також допомогла мамі у домашніх справах.

Вікторія Мисяк, 8 років

 

16ostrovska.jpg

Цілу зиму холодно пташкам, я їх годую крихтами хліба, зернятками пшениці. Мамі допомагаю виносити сміття, прибирати. Я люблю свого братика, він ще дуже маленький і я допомагаю мамі його бавити. А ще багато різного – тільки за рік забулося.

Софія Островська, 7 років

 

 

 

16shpak.jpg

Слава Ісусу Христу!

Я скажу усе, що знаю,

пресвятому Миколаю!

Хоч малі ми дитинчата,

поважаєм маму й тата.

Ми шануєм рідне слово,

прадідівську рідну мову.

Рідні книжечки читаєм,

рідні пісеньки співаєм,

і молитвою, що мати

нас навчила в рідній хаті,

ми звертаємось до Бога

про опіку й допомогу.

Святий Миколаю, я цілий рік тебе чекаю!!!

 

Христина Шпак, 6 років, 1-А клас СШ №97

 

16slusarchiknas.JPG 

Добрий день, любий Миколаю!

Мене звуть Катя. Я люблю бавитися з маленькими дітками і допомагати няньчити їх. Наприклад, бавлю маленького синочка нашої хрещеної мами Орисі. А ще я всім ділюся в школі з однокласниками, які не мають багато чого, бо батьки їм не можуть купити.

Катя Слюсарчук, 7 років, 

2-Б клас СШ №87

 

Добрий день, любий Миколаю! 

Мене звуть Настя. Добрі справи намагаюся робити часто. Допомагаю стареньким людям, даю місце в трамваї або підтримую за руку, коли їм треба вийти чи перейти дорогу. Влітку, коли відпочивала в таборі у Гребенові, я старалася підтримати діток із інтернату, які були з нами. Я з ними ділилася іграшками, книжками та солодощами. А ще я допомагаю мамі і бабці з домашньою роботою: підмітаю, мию посуд, вчуся готувати або бавлюся з братиком Яремою.

Настя Слюсарчук, 7 років, 

2-Б клас СШ №87

 

 Листи до Святого Миколая від учнів 5-го класу Львівської школи-інтернату № 100 для незрячих та слабозорих дітей 


 

16chebeniak.jpg

Яринка Чебеняк,  2,5 роки, с. Бірки Яворівського р-ну. Навчається у “Бебі-клубі”

 

 

16chuchkevych.jpg

Дорогий Святий Миколаю! Увесь рік я старався бути чемним, робити добро, але в мене не завжди виходило. Одного разу я побачив бездомного котика. Він був дуже гарним. Я попросив маму пустити його до хати погрітися. Ми нагодували котика і потім завжди давали йому їсти. А ще я підгодовую бездомних собачок та птахів.

Богдан Чичкевич, 2А клас, СШ №22, м. Львів

 

 

16golunga.jpg

Голунга Дмитро 

 

16kusa.jpg

Святий Миколаю! Я була слухняною, допомагала батькам, ходила до церкви. Прошу Вас, принесіть мені песика, який буде гавкати, ходити, стрибати. А ще я хочу рожеву парасольку, багато цукерок і мандаринок. Я обіцяю бути слухняною, поважати старших, любити всіх рідних і близьких. Обіцяю рости на радість батькам.

Діана Куса, 3 р.

 

 

16kusiiroma.jpg

Святий Миколаю! Я був слухняний, ходив до церкви, допомагав батькам, поважав старших, добре вчився. Дуже поважаю своїх дідусів, бабусь. У селі моєї бабусі є багато собак. Одного разу собака поранила собі ногу, я її обробив перекисом водню, а потім перев’язав. Так я піклувався про свого друга тиждень, і його нога таки загоїлася. Тепер, коли я приїжджаю в село, він мене радо зустрічає. Я обіцяю бути слухняним, поважати старших, любити всіх рідних і близьких.

Роман Кусий, 12 р.

 

 

16pinta.jpg

Пінтя Маріанна:

Мене звати Маріанна. Мені 10 років. Я дуже люблю свою родину,  тому прошу Святого Миколая послати моїм батькам та маленькому братику міцного-міцного здоров’я та щастя.

 

 

16rak.jpg

Любий Миколаю! 8 серпня 2012 р. в мене народився братик. Ми назвали його Марком. Мамі складно доглядати за нами обома,  я взяла на себе обов’язок старшої сестри і в усьому допомагаю мамі. Дивлюся за братиком, допомагаю змінювати підгузки і бавлю його, коли мама куховарить. Моя матуся каже, що без мене вона б не впоралася, часто хвалить мене і називає своєю помічницею. Моя поміч і є доброю справою. І ще ми з мамою годуємо пташок, тому що взимку вони залишились без їжі. Я дуже чекаю на Святого Миколая з подарунками.

Вероніка Рак, 5 р.

 

 

16sad.jpg

Сад Петро:

Мене звати Петро. Мені 11 років. Я займаюся спортом, люблю плавати. Минулого літа я відпочивав в оздоровчому таборі “Артек”. Хочу попросити у Святого Миколая, аби і цього року я зміг відпочити у цьому таборі. 

 

 

16tymoshchuk.jpg 

Тимощук Інна:

Мене звати Інна. Мені  11 років. Я дуже люблю співати, танцювати та вмію грати на сопілці. Хочу попросити Святого Миколая, щоб він завітав до нашої школи із подарунками.

 

 

 

13.11.2017 18:34
ledy juliya

Святий отче Миколаю я старалася бути чемною та у мене це виходило 50% на 50%! Та прошу я тебе щоб ти мене простив! Я старалась ти повір!!! І будь ласка принеси мені такі подарунки! канцеляри, фотоапарат, BEAN BOOZLED, солодощі, MP4.


04.11.2017 19:51
LEDY JULIYA

Юлія Валага! 9,5років


04.11.2017 19:49
LEDY JULIYA

святий отче миколаю я тебе благаю принеси мені будь-ласка: ФОТОАПАРАТ!!!


Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4437 / 4.59MB / SQL:{query_count}