Йорданські купелі у Києві

У столиці України зведуть комплекс, схожий на ізраїльський Йорданіт

У столиці України зведуть комплекс, схожий на ізраїльський Йорданіт

У Києві на березі Дніпра в 2013 році розпочнеться будівництво Храмового комплексу на честь cвятого рівноапостольного князя Володимира. Він матиме християнські водохресні купелі, аналогічні купелям ізраїльського Йорданіту на Святій землі. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на депутата Київради Олексія Омельяненка.

За його словами, храмовий комплекс побудують на березі Дніпра біля підніжжя Києво-Печерської лаври. Навколо храму-хрестильні будуть влаштовані християнські водохресні купелі. “Ми почнемо будівництво в рік святкування 1025-річчя Хрещення Русі. Всі необхідні документи отримаємо десь до кінця травня. Цей проект має насамперед культурологічне та історичне значення”, – зазначив О. Омельяненко. 

Він також висловив сподівання, що проект підтримають глави України, Росії і Білорусі. Пропозиції вже відправлені президентам.

Як зазначив Омельяненко, біля храмового комплексу побудують дзвіницю та Музей православ’я. Окрім того, до комплексу увійдуть приміщення, де люди зможуть переодягнутися для обмивання у християнських водохресних купелях.

Омельяненко повідомив також про створення діорами, яка відтворюватиме події хрещення на берегах Дніпра, та додав, що Міжнародна громадська організація “День Хрещення Русі” долучить до будівництва храмового комплексу всіх охочих. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.0555 / 4.06MB / SQL:{query_count}