Передріздвяні молодіжні реколекції

Комісія у справах молоді УГКЦ в ме­жах Єдиного молодіжного простору запрошує всіх на Передріздвяні молодіжні реколекції, які триватимуть з 30 листопада по 2 грудня.

Комісія у справах молоді УГКЦ в ме­жах Єдиного молодіжного простору запрошує всіх на Передріздвяні молодіжні реколекції, які триватимуть з 30 листопада по 2 грудня.

“У межах Єдиного молодіжного простору ми зможемо разом розпочати передріздвяний піст, переглянути своє життя, ухвалити постанови та спільно з Пресвятою родиною пройти крок за кроком до Різдва, до Вифлеємської печери, де для кожного з нас знову народиться Христос”, – йдеться у запрошенні.
Учасники реколекцій зберуться в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини “Погулянка”. Для того, щоб краще зрозуміти атмосферу Вифлеєму, організатори запрошують зануритися в убогість, у якій народжувався Спаситель. Той, перед яким схиляються полки ангелів і архангелів, народився у печері, між ослят на сіні. Тому всіх просять взяти з собою спальні мішки та карімати як скромну альтернативу сіну. 
Провадитиме зустріч отець-салезіянин Максим Рябуха. Ісусова молитва, проповіді-науки, спеціальна “пустеля” для того, щоб побути наодинці з собою, вистава, яка допоможе глибше зануритися в атмосферу реколекцій, спільний перегляд фільму та обговорення, вервиця, промовлена під час невеличкої прощі теренами Погулянки, – все це покликане підготувати до передріздвяного посту.
Із собою необхідно взяти спальний мішок, карімат, теплий одяг, засоби гігієни, а також, якщо є можливість, молитовник, вервицю, Святе Письмо. Пожертва на витрати з організації заходу становить 50 грн.
Зареєструватися можна, написавши на скриньку: info@dyvensvit.org або зателефонувавши за номером: 096 648 82 95.
Реєстрація триває
до 26 листопада.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.2011 / 4.07MB / SQL:{query_count}