У спорті – сила

Для вихованців дитячих клубів Львова розпочинається змагальний період

Для вихованців дитячих клубів Львова розпочинається змагальний період

Кінець жовтня. На всіх вихованців львівських установ дитячо-юнацьких молодіжних клубів чекає багато змагань – з настільного тенісу, карате, гри у шашки. Переможці змагатимуться за першість Львова, повідомляє прес-служба ЛМР.

Сьогодні, 27 жовтня, відбудеться першість із настільного тенісу серед вихованців УДЮМК Залізничного району. В програмі турніру – особиста першість серед хлопців та дівчат і командні змагання між клубами за місцем проживання. Місце проведення заходу: приміщення клубу “Пілот” за адресою: вул. С. Петлюри, 39. Початок о 16.00.

Сьогодні змагатимуться й вихованці УДЮМК Галицького району. Учасники гуртка “Бадьорість” під керівництвом тренера проведуть відкриті змагання з карате. У заході візьмуть участь діти п’яти вікових груп: 6 – 7-ми , 8 – 9-ти, 10 – 11-ти, 12 – 13-ти, 14 років і старші. Такі змагання в УДЮМК проводять постійно, бо в рейтингових поєдинках діти добирають бали ще й за навчання – для того, аби вибороти звання “Найсильніший спортсмен року”.

УДЮМК Сихівського району протягом жовтня-листопада 2012-го проводить клубні змагання з шашок, в яких беруть участь діти шкільного віку, гуртківці УДЮМК. Місце проведення заходу: вул. Енергетична, 1 (клуб “Дозвілля”) та клуб “Мандри”, що на  вул. Білоцерківській, 1. Наприкінці листопада планується проведення районних змагань із гри в шашки.

У середу, 31 жовтня, о 16.00, в ораторії Церкви святого Оріоне (вул. Лінкольна, 12) відбудеться традиційний турнір “Першість Шевченківського району з настільного тенісу серед дітей та підлітків шкільного віку”. Організовує змагання УДЮМК Шевченківського району Львова, управління молоді, сім’ї та спорту. Захід проведуть вже утретє спільно з Церквою святого Оріоне. Переможців змагань нагородять в командній та в особистій першості окремо – хлопців та дівчат. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
22.0706 / 4.06MB / SQL:{query_count}