З холодного крану – гаряча вода

"Пошта" з'ясовувала, чому така несподіванка чекає деяких львів'ян і чи повинні вони за такий сюрприз платити гроші

"Пошта" з'ясовувала, чому така несподіванка чекає деяких львів'ян і чи повинні вони за такий сюрприз платити гроші

water.jpg

Доброго дня, шановна редакціє!

Звертаються до вас з проханням допомогти з'ясувати, в які двері стукати, мешканці будинку № 269, що на вул.
Б. Хмель­ницького у Львові.

А проблема ось у чому. На початку вересня півтора тижня у нас не було води - ні холодної, ні гарячої. Нам пояснили, що така ситуація склалася через аварію. Якось пережили ми той час: хто купував воду, хто ходив по неї  до джерела. А потім нам, нарешті, подали воду, але тільки гарячу. Довелося використовувати її і для приготування їжі, і для зливів у туалеті, і для миття підлоги тощо. Жителі добряче, мабуть, "влетіли в копійку", бо плата за теплу воду здорово зросла - за кубометр води нині треба заплатити 16 грн.

Спробували самі з'ясувати, куди поділася холодна вода. Але нас, як мовиться, пустили по колу: у "Водоканалі" порадили звернутися до ЛКП, бо тепер воно бере плату за воду. В ЛКП нас "відфутболили" знову до "Водоканалу", так нічого й  не пояснивши. Згодом з'ясувалося, що тепер водою відають малі бойлерні, що стоять неподалік будинку. Проте там ми нікого не застали. Нарешті, 14 жовт­ня у наші квартири подали холодну воду. Але нема гарантії, що ситуація не повториться. І хотілося б знати, до кого звертатися, хто відповідає за подачу води - гарячої і холодної - у наші квартири. І головне, чи повинні ми платити гроші на вимушене використання гарячої води?

З повагою, жителі будинку № 269 Марія Тимків, Ірина Бігун, Олександр Щурко

"Пошта" звернулася за роз'­ясненням до "Львівводоканалу". Ситуацію прокоментувала прес-секретар "Львівводоканалу" Уляна Горбата.

У подібних ситуаціях завж­ди спочатку потрібно з'ясувати: хто саме  відповідає за під­качування холодної води до будинку. Це може бути "Львів­­водоканал" або "Львів­теп­лоенерго".

Що ж стосується конкретного будинку за адресою:
Б. Хмельницького, 269, то холодну воду до нього воду під­качує "Львівводоканал". Там справді існують проблеми, про які ми знаємо. Підкачують холодну воду нерівномір­но і тому час від часу через такі збої  люди змушені користуватися або тільки гарячою водою, або холодною з гарячого крана.  Зрозуміло, що меш­кан­ці будинку не повинні оплачувати ті послуги, яких не отримували. Тому для того, аби ЛКП не нарахувало кошти за гарячу воду,  якою люди були вимушені користуватися через  від­сутність холодної, мешканцям будинку варто звернутися з офіційним листом до директора "Львів­водока­налу". Наш керівник видасть відповідну довідку про те, що з водопостачанням цього будинку в конкретний період часу існували  проблеми. З цією довідкою мешканці мають звернутися до свого ЛКП, і гроші за вимушено використану гарячу воду їм нараховувати не  будуть.

Проблеми з водопостачанням до будинку виникають, зокрема, тому, що водопровід, яким "Львівводоканал" постачає воду до будинку, потребує заміни. Міська влада вже виділила на заміну цього водопроводу відповідні кошти, тому найближчим часом ситуацію з водопостачанням  залагодять.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8297 / 4.08MB / SQL:{query_count}