Ноу-хау у львівських школах

Школярам Львова та області допоможуть обрати професію вже зі шкільної лави. Для реалізації такого задуму Львів­ський обласний центр зайнятості планує до кінця року в школах міста та області встановити програмно-апаратний комплекс "Профорієнтаційний термінал".

Школярам Львова та області допоможуть обрати професію вже зі шкільної лави. Для реалізації такого задуму Львів­ський обласний центр зайнятості планує до кінця року в школах міста та області встановити програмно-апаратний комплекс "Профорієнтаційний термінал". Це своєрідна комп'ютерна система, за допомогою якої учні зможуть довідатися, на які професії є попит у їхньому регіоні, де можна здобути фах конкретного спрямування й де згодом є шанс знайти місце праці. Окрім того, учні зможуть скласти тести, які допоможуть зорієнтуватися, в якій професії вони найкраще можуть розкрити свої здібності. Школярам нададуть і довідник навчальних закладів, та поради, як краще підготуватись до іспитів.

Як розповів перший заступник директора Львівсь­кого обласного центру зайнятості Василь Буртник, перший "Профорієнтаційний термінал" незабаром встановлять у загальноосвітній школі № 51 у Франківському районі Львова. Загалом у львівських школах планують встановити 47 терміналів й один у червоноградській школі-інтернаті. Інші ж заклади середньої освіти області побачать таке ноу-хау до 2011 року. Інформацію на терміналах планують оновлювати щомісяця.

Нині на Львівщині най­більш затребуваними залишаються професії машинобудівної та будівної галузей: токар, шліфувальник, фрезерувальник тощо, а також професії швачки, закрійника, кравця.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.6071 / 4.06MB / SQL:{query_count}