Новий склад Постійного синоду УГКЦ

Синод єпископів УГКЦ, який проходить у Портаж-ла-Прері, що біля Вінніпега (Канада), на своєму засіданні в п’ятницю обрав новий склад Постійного синоду.

Синод єпископів УГКЦ, який проходить у Портаж-ла-Прері, що біля Вінніпега (Канада), на своєму засіданні в п’ятницю обрав новий склад Постійного синоду.

Мандат синодальних отців для служіння в Постійному синоді на наступні п’ять років отримали владики: Володимир (Війтишин) – архиєпископ і митрополит Івано-Франківський, Кен (Новаківський) – єпарх Нью-Вестмінстерський, Ярослав (Приріз) – єпарх Самбірсько-Дрого­биць­кий, Борис (Ґудзяк) – новойменований Апостольський екзарх для ук­раїнців-католиків Фран­­ції, країн Бенілюксу та Швейцарії, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Патріарх Святослав подякував попередньому складу Постійного синоду – владикам Ігореві (Возьняку), Василеві (Семенюку), Павлові (Хомницькому) та Давидові (Мотюку) – за їх жертовне та успішне служіння і привітав новообраних членів Постійного синоду. Постійний синод – це група єпископів, яка працює від імені Патріаршого синоду і є дорадчим органом для Глави Церкви. У кодексі канонів Східних Церков зазначено, що Постійний синод складається з Патріарха і чотирьох єпископів, призначених на п’ятиріччя. Трьох із цих єпископів обирає Синод єпископів патріаршої Церкви, серед яких принаймні двоє повинні бути з-поміж єпархіальних єпископів, а одного йменує сам Патріарх.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2684 / 4.07MB / SQL:{query_count}