Університет святкує!

Цього року Львівський національний університет ім. Іва­на Франка святкуватиме  347-річчя. Основні святкування відбудуться 11 жовтня, у День університету. 

Цього року Львівський національний університет ім. Іва­на Франка святкуватиме  347-річчя. Основні святкування відбудуться 11 жовтня, у День університету. 

Саме цього дня дев'ять років тому відповідним указом Президента Університету присвоєно статус "національного".

У програмі святкувань, ок­рім книжкових ярмарок, виставок, "круглих столів", 9 жовтня відбудеться презентація ювілейного видання творів Б.-І. Антонича та міжнародна науково-практична  конференція, присвячена   400-літтю Наукової бібліотеки Університету. Про це повідомив Василь Височанський, в. о. ректора ЛНУ Івана Франка.

Водночас у святкові дні в Університеті триває обговорення внутрішніх правил вступу, які, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, вищі навчальні заклади повинні подати до 1 листопада.

 Тепер жодних тестувань серед сільської молоді чи слухачів підготовчих курсів не буде. Вступ здійснюватиметься лише на основі конкурсу сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти. Військово­службовці та інваліди І і ІІ груп, які торік вступали до вузу за співбесідою, цього року зможуть поборотися за право на вищу освіту, склавши тести ЗНО або вступні іспити. Прийом документів продовжено до  29 липня, оскільки тестування ЗНО цього року відбуватиметься у травні  і червні.

За попередньою домовле­ністю, за словами Василя Височанського, для  вступу на окремі спеціальності, прохідний  бар'єр у  124 бали не підвищать, хоча, згідно з міністерським наказом, вищі навчальні заклади мають на це право. 

 Серед найближчих змін в навчальній системі університету також введення додатку міжнародного зразка до диплому.  З 2010 року ці додатки матимуть всі випускники вишів  ІІІ-ІV рівня акредитації.

Цього року на перший курс Університету вступило 4 815 студентів (разом зі студентами коледжів), з них на державну форму навчання - 2 678, на платну - 2 137. Загалом  в університеті навчається 26797 студентів, з них - 19026 на денній формі навчання. Щодо професорсько-викладацького складу, то в університеті зараз працює  1986 викладачів, з яких 900 доцентів - кандидатів наук і 197 - докторів-професорів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8960 / 4.35MB / SQL:{query_count}