Дітей-чорнобильців оздоровлять

Упродовж осені львівські діти, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, оздоровлюватимуться в санаторіях  області. Для них виділено 42 санаторно-курортні путівки. 

Упродовж осені львівські діти, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, оздоровлюватимуться в санаторіях  області. Для них виділено 42 санаторно-курортні путівки. 

З 13 жовтня вісім дітей поїде на відпочинок  у санаторій "Карпатські зорі" (с. Модричі Дрогобицького р-ну), ще 34 дитини оздоровлюватимуться в санаторії "Світанок" (м. Моршин). Сюди  заплановано три заїзди: з 15 та 18 жовтня і з 6 грудня 2008 року. Путівки розподілені для всіх районів Львова, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На оздоровлення діти поїдуть групами (не більше 17 осіб) разом особами, які їх су­проводжуватимуть.

Загалом для області потрібно 1155 путівок для оздоровлення дітей, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Проте, як повідомила заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення у Львівській області Оксана Яковець, щороку область отримує приблизно 45 % від загальної потреби. На перше вересня Львівщина отримала 451 путівку. Але працівники управління сподіваються, що до кінця цього року Міністерство праці та соціального захисту, яке забезпечує дітей путівками, виділить для  області ще кілька десятків путівок у санаторії. Оздоровлення дітей-чорнобильців відбувається впродовж року в санаторіях Львів­ської, Вінницької, Полтавської, Житомирської областей та в Криму. Левова частка путівок припадає на літній період.

Щоб отримати путівку, батьки дітей-чорнобильців повинні подати у районні відділи управління праці та соціального захисту заяву та медичну довідку про потребу оздоровлення, в якій лікар зазначає, в який регіон дитину краще скерувати на відпочинок. Середня вартість путівки - 2500 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9830 / 4.35MB / SQL:{query_count}