Безпритульних дітей меншає

Щороку кількість "дітей вулиці" зменшується. Проте, на жаль, ще залишаються діти, яких покинули батьки чи які самі втекли з сімей або дитячих закладів.

Щороку кількість "дітей вулиці" зменшується. Проте, на жаль, ще залишаються діти, яких покинули батьки чи які самі втекли з сімей або дитячих закладів.

 У першому півріччі  2008 року служби у справах дітей разом з підрозділами кримінальної міліції у справах дітей, центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, органами освіти та охорони здоров'я провели майже 17 тисяч про­філактичних рейдів: "Діти вулиці", "Підліток", "Вокзал" (у першій половині 2007 року - 17,1 тисячі), під час яких виявлено понад 18,3 тисячі дітей (2007 року - 18,9 тисячі), інформує сайт Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту.  

Як наголосив міністр профільного відомства Юрій Павленко, особливу увагу приділяли виявленню та притягненню до відповідальності дорослих, які втягують дітей у протиправні дії, змушують жебракувати, займатися проституцією. За словами міністра, служби у справах дітей протягом 6 мі­сяців 2008 року обстежили понад 31 тисячу неблагополучних сімей, (за аналогічний період 2007 року - 30 тисяч), май­же чотири тисячі дітей з таких сімей забрали (за перше півріччя 2007 року - 4,2 тисячі дітей).

Окрім того, з ініціативи служби у справах дітей притягнули   до різних видів відповідальності 349 посадових осіб,  які порушують права дітей.

Серед дітей, яких виявляли під час рейдів, понад 60% повернули у біологічні сім'ї, 20%  влаштували до притулків та центрів со­ціальної психологічної реабілітації. Менше як 2%  повернули до опікунів та піклувальників, майже 4% - до інтернатів, до закладів охорони здоров'я влаштовано майже 8% безпритульних дітей.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6459 / 4.06MB / SQL:{query_count}