Зійшов до Отця, щоби приготувати місце для нас

Сьогодні християни східного обряду святкують Вознесіння Господнє

Сьогодні християни східного обряду святкують Вознесіння Господнє

Після світлого свого Воскресіння Христос упродовж сорока днів з’являвся апостолам та розповідав їм про Царство Боже. На 40-й день Спаситель з апостолами прийшов на Єлеонську гору і останній раз говорив з ними. Потім благословив учнів і став підноситися на небо, і хмара заховала Його від очей апостолів.

Святий євангеліст Лу­ка каже, що апостоли, котрі там були, радісними повернулися до Єрусалима (Лк. 24, 51-52), бо Господь сказав, що йде готувати їм місце, аби взяти їх туди, де сам перебуватиме. 

І сьогодні Церква радіє відходу Спасителя до чертогів Отця. Радіє в очікуванні обіцяного Утішителя, Святого Духа, через якого всі ми отримуємо благодать. Радіє, бо Вознесіння Господнє є свідченням, що Він від Бога прийшов і до Бога відходить і нас співвознесе до престолу Небесного Царства, бо, вознісшись на небо, Христос відкрив усім віруючим у Нього благодатний шлях до Небесного Отця. 

 У наступному числі читайте, що говорить Церква про другий прихід Спасителя, чому варто бути обережним, вживаючи вислів “страшний суд”, і чи можливо сховатися від кінця світу. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.2566 / 4.06MB / SQL:{query_count}