Дорогою зцілення

29 квітня в Уневі вірні УГКЦ молитимуться за визволення від «зеленого змія»

29 квітня в Уневі вірні УГКЦ молитимуться за визволення від «зеленого змія»

Наступної неділі, 29 квітня, підкомісія  УГКЦ  “За тверезість життя” запрошує на першу прощу “Дорогою зцілення” до Унівської Святоуспенської лаври, присвячену молитві за утвердження нашого народу в чесноті тверезості.

Як зазначив “Пошті” голова Патріаршої комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ о. д-р Андрій Логін, підкомісія “За тверезість життя” вже продовж тривалого часу провадить роботу на ниві утвердження нашого люду у чесноті тверезості. У підкомісії працюють не лише з алкозалежними, а й з тими, хто змушений жити з ними. Їм також потрібна допомога, щоб подолати страх, невпевненість, озлобленість, навчитися жити поряд із залежною особою та допомагати своїм близьким подолати залежність. Також триває активна просвітницька робота серед молоді.

ДО ТЕМИ

Програма прощі:

Виїзд зі Львова (9.00)

Загальний збір в Уневі (11.00)

Божественна літургія (12.00)

Духовні науки та живе спілкування (14.00)

Хресна дорога (16.00)

Молебень за недужих (19.00)

Уділення відпусту Владикою Венедиктом, єпископом-помічником Львівської архієпархії 

Щоб охопити якомога біль­ше вірних, підкомісія проводить одноденні місії у парафіях у містах і селах України. За цей один день місії її організатори намагаються максимально залучити людей, поговорити в школах, на підприємствах, на парафії про проблему алкогольної залежності та необхідність плекати чесноту тверезості . 

“За роки цієї праці бачимо потребу людей згуртуватися заради подолання цієї біди нашого суспільства. Ця перша проща “Дорогою зцілення” має на меті зібрати у цьому благословенному місці людей із усіх єпархій Західної України, щоб спільно помолитися за зцілення недужих, їхніх рідних і близьких, всього нашого суспільства від цієї недуги”, – каже о. Андрій Логін. Організато­ри запрошують до участі у прощі всіх, хто хоче подолати згубну звичку, членів родин залежних, учасників руху тверезості, усіх небайдужих до проблеми алкогольної залежності.

P.S. Буде організовано виїзд автобусами. Щодо участі звертатись за телефоном 067-990-55- 83, отець-диякон Андрій Павлів 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4059 / 3.98MB / SQL:{query_count}