Прощавай, ВАЗ-2107!

Легендарне радянське авто після 30 років збірки знімають із конвеєра 

Легендарне радянське авто після 30 років збірки знімають із конвеєра 

Цього тижня у Росії Іжевський автозавод остаточно припинив виробництво “класичної” моделі Автоваза – Lada 2107. Цю машину в народі називали  “сімкою”. Всьому настає кінець, який добрався і до цієї машини.   “Все йде за планом. Попит на “класику” дуже впав. Пора прощатися”, – заявив представник Волзького автозаводу Ігор Буренков, з посиланням на РБК Daily пише lenta.ru.

Модель Lada 2107 уперше випустили ще у 1982 році і роками вона була однією з найпопулярніших моделей АвтоВАЗу в країнах СНД. Зараз попит на “сімку” істотно впав, тому компанія вирішила припинити збірку на ІжАвто, куди виробництво перенесли з Волзького заводу ще в травні 2011 року. 

ДО ТЕМИ

LADA-2107  – радянський і російський задньопривідний легковий автомобіль і це остання модель “класики”, що випускалася на ВАТ “Волзький автомобільний завод” з 1982-го по 2012год. Була модифікованою версією автомобіля LADA-2105, який, в свою чергу, веде своє походження від Fiat 124, спортивного седана 60-х. 

З квітня минулого року Іжевський автозавод випустив 42,4 тисячі сімок. За даними Асоціації європейського бізнесу, в 2011 році в Росії було реалізовано 112,5 тисячі таких автомобілів АвтоВАЗу. У січні-березні попит на ці моделі впав на 71%.

За даними “Вікіпедії”, LADA-2107 з двигуном об’ємом 1,6 л і системою центрального уприскування палива – найшвидший представник “класичного” сімейства ВАЗ, її максимальна швидкість досягає 162 км /год. Помітною рисою цього автомобіля є важке рульове управління (застосовується черв’ячна, а не рейкова передача, при цьому відсутній підсилювач керма), як наслідок, виникають проблеми при маневруванні на малих швидкостях (цей недолік спільний для всіх представників ВАЗівської “класики” з огляду ідентичності конструкції, що бере свій початок від ВАЗ-2101).

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2649 / 3.97MB / SQL:{query_count}