Безпорадна ДАІ

40% українців вважають, що інспектори ДАІ не справляються зі своєю роботою

40% українців вважають, що інспектори ДАІ не справляються зі своєю роботою

Компанія IFAK (ІФАК) оприлюднила результати дослідження щодо  ставлення населення України до діяльності Державтоінспекції. Дослідження  продемонструвало перевагу серед українців у цілому негативних оцінок діяльності ДАІ: 40% мешканців українських міст вважають, що Державтоінспекція загалом не справляється зі своєю основною функцією – забезпеченням безпеки на дорогах; ще 27% назвали роботу ДАІ в цьому напрямі задовільною. В цілому позитивно оцінюють роботу Державтоінспекції з забезпечення безпеки на дорогах тільки 16% українців.

ДОВІДКА

У рамках дослідження з 26 березня по 9 квітня 2012 методом телефонного інтерв’ю було опитано 1000 респондентів. Цільова аудиторія дослідження – жителі міст України чисельністю 50 тис. чол і більше у віці від 18 до 60 років (усі області України та АР Крим). Помилка вибірки складає ± 3,2%. 

“Мешканці Сходу і Півдня країни оцінюють роботу ДАІ більше критично, ніж жителі Заходу і Центру. Так, 43% опитаних у східному та південному регіонах країни, відзначили, що Державтоінспекція в цілому не піклується про безпеку на дорогах. Серед мешканців центральних і західних областей України частка респондентів, негативно оцінили роботу ДАІ щодо забезпечення безпеки на дорогах, знаходиться на рівні в 35%”, – йдеться в прес релізі компанії IFAK.

Влітку 2005 року президент Віктор Ющенко прийняв рішення про розпуск ДАІ. Як показало дослідження, зараз українці не підтримали б таке рішення, але вважають, що ДАІ повин­но бути реформовано. Зокрема, 54% опитаних відзначили, що виступають за збереження Державтоінспекції за умови проведення  серйозних реформ ДАІ. Рішення про розпуск ДАІ підтримали б 12% українців. Необхідність реформування ДАІ однаково підтримують як мешканці східних і південних регіонів, так і населення центральних і західних регіонів країни (54% і 53% відповідно).

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2338 / 3.97MB / SQL:{query_count}