Велике свято читання

З 27 до 29 квітня відбудеться VI Львівський міжнародний дитячий фестиваль

З 27 до 29 квітня відбудеться VI Львівський міжнародний дитячий фестиваль

Уже вшосте Львів збирає дітей на велике свято читання, творчого та ігрового дозвілля. 27 – 29 квітня, завітавши до Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17), львів’яни та гості міста зможуть ознайомитися з книжковими новинками, придбати їх, а також випробувати свою вправність у малюванні, скульптурі, боді-арті, скрапбукінгу, сумі-є, кулінарії, миловарінні та ще 60 видах мистецтва, купити книжки, пограти у 100 різних настільних ігор і навіть зробити пластиліновий мульт­фільм.

За словами організаторів, увесь цьогорічний фестиваль задуманий як велика безперервна гра, долучитися до якої буде цікаво і дітям, і дорослим. Це можливість провести час разом, спробувати свої сили, знайти нових друзів. 

Організатори пропонують дітям упродовж усього фестивалю брати участь у грі “Збирай слонів”, її учасником може стати кожен, кому від 4 до 14 років. Мета гри – зібрати якомога більше наклейок з різнокольоровими слонами – символами фестивалю. Їх можна отримати, відвідавши святкові заходи, їх роздаватимуть письменники, майстри і навіть зірки.

Перший слон

Його отримають усі учасники традиційного фестивалю-параду літературних героїв, яким 27 квітня розпочинається Львівський міжнародний дитячий фестиваль.

Слони книжкові 

Основна програма фестивалю зосереджена на популяризації дитячої літератури і читання. Діти отримають слонів за купівлю книжок, за участь у літературних зустрічах з дитячими авторами. Особливо багато слонів чекає учасників на улюбленій дитячій акції “Книжка від зірки”, де  дитячі кумири читатимуть відвідувачам свої улюблені дитячі книжки. Ще одного слона отримає кожен, хто проголосує за книжку, подану на премію “Левеня”. 

Слони творчі

За участь у кожному майстер-класі дитина також отримає слона. За три дні фестивалю відбудеться 60 майстер-класів з різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин. Родзинкою цьогорічного фестивалю стане можливість навчитися створювати один з найулюбленіших дитячих книжкових жанрів – коміксу. Майстер-клас проведе відомий польський автор коміксів і видавець Артур Вабік. До речі, зараз він працює над коміксом за романом “Ворошиловград” Сергія Жадана.

А кульмінацією фестивалю стане створення дітьми 20-метрового художнього панно. За участь у його малюванні діти отримають ще одного слона.

Окрасою ж фестивалю, на думку його організаторів, стане ретроспективна виставка чеської школи ілюстрацій до дитячих книжок (у партнерстві з Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові), а також виставка арт-буків “Книга художника”, організована Музеєм книги і друкарства України.

Слони ігрові

Ігрового слона діти отримають за участь у фестивалі настільних ігор “Ігрова сфера”, на якому можна буде не тільки придбати найновіші і найцікавіші ігри, а й досхочу пограти в них, поспілкуватися з авторами. Настільні ігри є хорошою альтернативою комп’ютерним, сприяють розвиткові дітей, родинному та дружньому спілкуванню.

Яка ж гра без призів

На переконання орга­нізаторів, найбільшою нагородою для учасників фестивалю-гри стане сама участь, можливість навчи­тися різних корисних речей і приємно провести час. Однак із призами привабливість гри значно зростає. Вони потурбувалися, щоб кожен активний учасник фестивалю, який відвідає не менше як чотири заходи, отримав нагороду.

Що більше слонів збере учасник, то цінніший приз  отримає. На учасників чекає понад 6000 різноманітних подарунків: книжки, сувеніри, квитки на екскурсійний “Чудо-тур”, пристрої для читання електронних книжок та головний приз – планшетний комп’ютер. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2243 / 4.09MB / SQL:{query_count}