Сім років на небесах

2 квітня – роковини смерті Івана Павла ІІ

2 квітня – роковини смерті Івана Павла ІІ

Учора, 2 квітня, у сьомі роковини відходу у вічність Івана Павла ІІ у Ватикані згадували цього визначного Папу ХХ століття. При його гробі у ватиканській каплиці св. Себастьяна було відслужено три святі меси. 

Цьогоріч уперше цей день не відзначають на офіційному рівні, адже після беатифікації Папи Войтили, яка відбулася 1 травня минулого року, у літургійному календарі днем, присвяченим блаженному Іванові Павлу ІІ, є 22 жовтня – річниця початку його понтифікату.

Святі меси при гробі Папи відбуваються щоденно. Згідно з усталеною практикою, Ватикан дає згоду на відправлення трьох святих мес рано-вранці. Одна із них відбулася за участю польського духовенства, повідомляє «Кредо» 

З нагоди спомину смерті Івана Павла ІІ на італійському телебаченні представлено документальний фільм про його життя. Стрічку під назвою «Гігант» зняв Італо Москаті, відомий в італійському кіносвіті як сценарист («По той бік добра і зла», «Нічний портьє»). Стрічка тривалістю 22 хвилини базована на подіях беатифікаційної церемонії Івана Павла ІІ, знята RAI у співпраці з телецентром Ватикану 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7564 / 4.07MB / SQL:{query_count}