Міжнародні новини: телеграф

Угорський “проффесор” 

Угорщина. Президента Угорщини Пала Шмітта за плагіат позбавлено докторського ступеня. Як інформує радіо “Свобода”, таке рішення ухвалив Будапештський університет Земмельвайса – наступник Університету фізичної освіти, де в 1992-му Шмітт захистив докторську дисертацію.   На початку цього року в пресі з’явилися повідомлення про те, що значна частина дисертації Шмітта – переклад праць болгарських і німецьких фахівців. 
Канцелярія президента спочатку відкидала звинувачення.  А в середу стало відомо, що Шмітта визнали невинним. Будапештський університет медицини і спорту не угледів фактів плагіату. Втім на рішення вченої ради не вплинули й висновки спеціальної комісії. 

Справжній дурень

США. Працівники відділення транспортної безпеки в аеропорту Філадельфії, штат Пенсильванія, затримали чоловіка, в якого була вибухова речовина. За даними ЗМІ, чоловік мав при собі пластикову пляшку, в якій був порошок, що міститься звичайно в петардах і феєрверках. У поліції повідомили, що на борт літака потенційний терорист не сідав. Чоловіка затримали на контрольно-пропускному пункті і доставили в поліцію для допиту. Затриманому 
29 років. Ймовірний вибуховий пристрій був у ручному багажі. Попередня перевірка особи показала, що чоловік не належить до жодного з терористичних угруповань. За даними ЗМІ, пасажир сказав, що “клеїв дурня” і забув, що поклав вибухову речовину в рюкзак.

Не працюй, як негр

Франція. Виправний суд Парижа засудив нащадка засновника знаменитого французького парфумерного дому “Guerlain” Жан-Поля Герлена до виплати штрафу в розмірі шість тисяч євро за висловлювання про чорношкірих.
У середині жовтня 2010-го Герлен, розповідаючи в ефірі телеканалу “France 2” про історію створення парфумів, заявив: “У той час я почав працювати, як негр. Не знаю, чи завжди негри настільки працьовиті, але все ж”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.3501 / 4.07MB / SQL:{query_count}