Участь у житті Церкви

У вересні в Канаді відбудеться синод УГКЦ, до якого вірні можуть подати свої пропозиції

У вересні в Канаді відбудеться синод УГКЦ, до якого вірні можуть подати свої пропозиції

Вірні УГКЦ та всі охочі запрошені долучитися до підготовки головної теми Патріаршого синоду єпископів УГКЦ – роль мирян в житті і посланництві Церкви. Синод відбудеться 9 – 15 вересня 2012-го у Вінніпезі (Канада). Про це повідомив глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Ця тема співзвучна стратегії Церкви, адже 2012 рік проголошений роком мирянина в УГКЦ, інформує департамент інформації УГКЦ.

“Ми хочемо попросити наші організації, духовенство, мирян висловлювати свої пропозиції щодо головної теми в листах, які потрібно надсилати на адресу секретаріату синоду. Ці пропозиції відтак будуть опрацьовані та долучені до документів синоду”, – пояснив глава УГКЦ. 

Предстоятель УГКЦ попросив усіх охочих надсилати свої пропозиції до 15 червня на електронну адресу секретаріату синоду: synod@ugcc.org.ua. Крім того, він закликав усіх вірних молитися за успішне проведення синоду. 

Говорячи про головну тему цьогорічного синоду, Блаженніший Святослав наголосив, що для життя Церкви важливі всі її вірні: і духовенство, і монашество, і миряни. “У Церкві жодна людина не може стояти осторонь, байдуже склавши руки і дивлячись, як працюють інші. Діяльність членів Церкви має бути такою, як членів людського тіла: кожен мусить працювати, щоб тіло було здорове. Навіть під час сну кожна частина людського тіла повинна виконувати свою функцію. Тож так само всі вірні повинні брати участь у житті Церкви”, – зазначив предстоятель УГКЦ. 

Оскільки прес-конферен­ція припала на завершення першого року патріаршого служіння Блаженнішого Святослава, вона стала до певної міри його підсумком. Відповідаючи на запитання журналістів, Блаженніший Святослав говорив про необхідність рівного ставлення до всіх церков в Україні, про обов’язок влади дослухатися до потреб, у тому числі духовних, усіх громадян держави, про наміри створити представництва УГКЦ та ВРЦіРО у Брюсселі.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6409 / 4.07MB / SQL:{query_count}