Автомобільні новини: телеграф

“Jaguar” оновив логотип

Машини “Jaguar” тепер матимуть оновлений логотип компанії-виробника. Після “модернізації” лого фірмова кішка стала більш м’язистою. Окрім того, на фірмовому значку тепер ще й злегка змінений шрифт, який виглядає “глибшим”, ніж раніше. В “Jaguar” вважають, що новий логотип більше відповідає екстер’єру нових моделей, особливо таких розкішних, як седан XJ. 

Примусова евакуація повертається

Народні депутати підготували законопроект, яким пропонується узаконити евакуацію машин, якщо вони неправильно запарковані. А займатися примусовим вилученням транспортних засобів хочуть зобов’язати даішників, пише autocentre.ua.

Вибухові покришки від “Goodyear”

У Сполучених Штатах через загрозу розриву відкликають партію автомобільних покришок “Goodyear”. Під немилість потрапили моделі “Wrangler Silent Armor” відразу шести розмірних рядів, повідомляють “Авто.Весті.Ru”. За певних умов сильне навантаження на ці покришки може викликати часткове відділення протекторної зони, що неминуче призведе до розриву покришки. Під безкоштовний обмін підпадає майже 41 тисяча покришок.

Німцям не вистачає автобудівельників

Упродовж цього року компанія BMW планує прийняти на роботу майже чотири тисячі нових співробітників, пише auto-portal.net.ua. Таким чином на компанію працюватиме 104 тисячі людей. “Цього року ми наймемо приблизно стільки ж нових співробітників, скільки і в минулому, в основному, це будуть фахівці з науково-дослідних і конструкторських розробок, а також із закупівель і продажів”, – розповів офіційний представник BMW. Рішення про збільшення штату було ухвалене у зв’язку з тим, що 2011 рік для компанії видався достатньо успішним: в усьому світі було реалізовано 1670000 автомобілів, а прибуток німецького автомобільного гіганта склав 7,4 мільярди євро.

Продано найдорожчий у світі “Porsche” 

На аукціоні у Флориді встановлений рекорд вартості автомобіля “Porsche”. Гоночний “917/30 Can-Am 1973” продали за 4,4 мільйони доларів. Це найвища ціна, яку коли-небудь заплатили за автомобіль цієї марки. Авто-рекордсмен здатний розвивати швидкість до 240 км/год, а з нуля до 100 км/год розганяється всього за 1,9 секунди. Всього компанія створила лише чотири таких автомобілі, причому тільки два з них потрапили до приватних власників. Проданий у Флориді примірник раніше належав колекціонеру “Porsche” Метью Дренделу.

Колекція з молотка

Американський фанат легендарного мотовиробника “MV Agusta”  збирається продати на аукціоні одним лотом колекцію з 71 мотоцикла. Колекція була зібрана Гері Кохсом з Мічигану в США. Цього літа чоловік виставить всю колекцію на аукціон. Збірка включає в себе мотоцикли, випущені в період з 1946-го по 2007-й роки з об’ємом двигуна від 98 куб. см до 1000 куб. см. Наразі точно невідомо, скільки коштує ця колекція, оскільки вона включає в себе унікальні екземпляри на зразок “125cс GP” 1954 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3676 / 4.08MB / SQL:{query_count}