Міжнародні новини: телеграф

Президента допитали в прямому ефірі

Іран. Учора перед парламентом країни був допитаний президент країни Магмуд Агмадінежад. Причому депутати, які обвинувачують главу держави в підриві національної економіки, зажадали, щоб процедура транслювалася в прямому ефірі державного радіо. Президент був змушений відповідати на питання, що стосувалися недофінансування будівництва метро в Тегерані, недостатнього росту економіки, невдалої реформи системи соціальних субсидій та незаконних призначень і звільнень міністрів. З 1979 року, коли в Ірані була повалена монархія, Агмадінежад став першим президентом країни, який зазнав допиту перед парламентом.

Албанці проти слов’ян

Македонія. В країні тривають запеклі зіткнення між представниками албанської та слов’янської громад, в яких уже постраждали понад 30 осіб. Заворушення розпочалися після того, коли на вулиці міст вийшла албанська молодь, розлючена вбивством під час сутички з поліцією двох своїх однолітків. Озброєні кийками та бейсбольними битами мусульмани-албанці почали нападати на християн-македонців. Нагадаємо, що ще 2001 року албанські бойовики розпочали партизанську війну, домагаючись незалежності населених мусульманами районів. У результаті було підписано угоду, яка надавала албанцям в Македонії (до 30% населення) юридичну та культурну автономію.

Самогубець біля королівського палацу

Бельгія. У Брюсселі чоловік на автомобілі врізався в ескорт катарського посла, який прибув на прийом до короля Альбера II. У результаті інциденту постраждали вісім поліцейських, двоє з них одержали серйозні травми, ще один – критичні. Водій автомобіля, якого затримали відразу після інциденту, також постраждав і був доставлений у лікарню. Перед цим на допиті він зізнався, що намагався в такий спосіб покінчити із собою. Поліція підкреслює, що версія про замах на членів королівської родини або катарського посла виключається. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.2104 / 4.06MB / SQL:{query_count}