Подушки безпеки… для пішоходів

Таке незвичне ноу-хау запропонував шведський автовиробник “Volvo”.

Таке незвичне ноу-хау запропонував шведський автовиробник “Volvo”.

Щоправда, наразі такі пристрої будуть встановлюватися лише на моделях “Volvo V40”. Як саме працює новинка, нещодавно продемонстрували на міжнародному автосалоні в Женеві.
Сама подушка безпеки захована під верхнім краєм капота автомобіля і розкривається в тому випадку, коли сенсори реєструють зіткнення транспортного засобу з людиною. Працює вона наступним чином: надуваючись, подушка піднімає кришку капота і закриває приблизно третину вітрового скла і нижню частину передньої стійки кузова. Автори винаходу вважають, що у такий спосіб вони зможуть зменшити силу удару людини об автомобіль у випадку аварії. 
Окрім того, на цих машинах встановлена система “Pedestrian Detection”, що може автоматично зупинити транспортний засіб у випадку загрози зіткнення з людиною, яка готується вискочити на дорогу перед автівкою. Крім того, у “Volvo V40” є система автоматичного інформування про дорожні знаки “Road Sign Information”, що демонструє на передній панелі останній дорожній знак, який проминуло авто і висвічує на спідометрі попередження про перевищення дозволеної на цій ділянці дороги швидкості.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5770 / 4.06MB / SQL:{query_count}