Міжнародні новини: телеграф

Американський сержант влаштував бійню

Афганістан. У неділю вранці у провінції Кандагар сержант збройних сил США почав вриватися у будинки мирних афганців та розстрілювати беззахисних людей. Жертвами стали від 15 до 17 осіб, більшість із яких жінки і діти. Американське командування пояснює, що в сержанта стався нервовий зрив. Рух “Талібан” уже пообіцяв американцям жорстоко помститися за загибель мирних мешканців. Підрозділи армії США в Афганістані приведені до стану підвищеної бойової готовності в очікуванні терористичних актів. Тим більше, що ще не вляглося обурення після спалення американцями майже сотні примірників Корану на одній із військових баз.

Син президента напав на поліцейського

Франція. 15-річний син Ніколя Саркозі Луї закидав жінку-поліцейського, яка чергувала біля Єлисейського палацу, більярдними кулями і помідорами. Жінка серйозно не постраждала, проте скаргу написала. Мотиви хуліганства президентського сина незрозумілі, за деякими даними, він міг перебувати під дією алкоголю. 

Нам би їхню свідомість!

Швейцарія. Громадяни країни на референдумі висловилися проти збільшення щорічної оплачуваної відпустки з чотирьох тижнів до шести. В жодному з 26 кантонів ця ініціатива не отримала підтримки більшості населення. Як зазначають аналітики, швейцарці дослухалися аргументів противників збільшення канікул, які застерігали, що це призведе до збільшення витрат працедавців і створить більший тиск на економіку. Під час референдуму швейцарці також вирішили посилити правила проведення масових заходів у Женеві, де розташовані штаб-квартири багатьох міжнародних організацій. Тепер за неузгоджену акцію або за порушення порядку під час мітингу організаторам доведеться заплатити штраф у розмірі до 100 000 франків (близько 110 000 доларів США). Антиглобалісти вже висловили своє обурення з цього приводу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2718 / 3.96MB / SQL:{query_count}