Стоп корупції у медицині

Відтепер  телефонний номер приймальної начальника управління охорони здоров’я ЛМР 260-23-87 функціонуватиме в режимі гарячої лінії “Стоп корупції”.

Відтепер  телефонний номер приймальної начальника управління охорони здоров’я ЛМР 260-23-87 функціонуватиме в режимі гарячої лінії “Стоп корупції”.

Також можна дзвонити на телефонні  номери приймальних головних лікарів медичних закладів Львова. 
“Є чимало нарікань щодо корупції у закладах охорони здоров’я. Тому ми з цього тижня запроваджуємо гарячі телефонні лінії у кожній установі. Тож пацієнт, який перебуває у медичній установі і, на його думку, йому пропонують бути учасником корупції, він може звернутися за цим телефоном. Як правило, це телефон приймальні головного лікаря, з тим, щоб вже головний лікар тут же, на місці, безпосередньо міг втрутитися у ситуацію і вжити заходів, якщо дійсно якісь дії лікарем чи медперсоналом були вчинені неправильно”, –  каже начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб.. 
Він закликав усіх бути небайдужими, бо тільки спільними зусиллями можна досягти, щоб наше суспільство стало чистішим і цивілізованішим. 
“Ми проводимо різноманітні наради, перевіряємо скарги письмові та усні. Ми працюємо в цьому напрямку. Але щоб активізувати цю роботу, ми запроваджуємо такі “гарячі” телефони”, – каже начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб.
Біля кожної реєстратури в медичних установах, а також на офіційному порталі Львівської міської ради www.city-adm.lviv.ua та на сторінці управління охорони здоров’я міста можна знайти ці номери телефонів. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4154 / 3.96MB / SQL:{query_count}