Кожному темпераменту – своя дієта

Як стверджують дієтологи, за типом темпераменту можна визначити ту дієту, якої людині варто дотримуватися, щоб почуватися бадьоро та залишатися у гарній формі.

Сангвініки

Будучи людьми спокійними, вони легко справляються зі всілякими потрясіннями. У їжі сангвініки гурмани, вони воліють незвичайні страви. Дуже часто за рахунок різноманітних соусів, добавок і підливок вони споживають зайві калорії. Їм варто намагатися не зловживати надто калорійними компонентами страв, а вибирати дієти, страви яких вимагають тривалого приготу-вання і овочеву або зернову основи.

Флегматики

Флегматики люди повільні. Вони віддадуть перевагу простому шма-тку хліба, аніж морочитимуться з готуванням. Пастка для флегматиків – нескінченні перекуси і канапки. 
Таким людям варто докласти зусиль і змусити себе їсти повноцінно і у визначений час. Одна трапеза неодмінно повинна бути гарячою. Не слід забувати і про перші страви. Найкраще цьому типу підійшла б дієта, що складається із супів або каш.

Меланхоліки

Посилювати природний песимізм меланхоліків суворими і тривали-ми дієтами – надто жорстоко. Їм краще вибирати короткострокові дієти, або навіть розвантажувальні дні, а у звичайному житті додати у свій раціон більше фруктів, меду і солодощів. 
Від шматочка шоколаду або двох-трьох печив меланхоліку стане легше на душі, а заразом з’являться енергія і бажання вести активний спосіб життя, займатися спортом, що також допоможе скинути зайву вагу.

Холерики

Холерикам властиві поривчастість, швидка зміна настроїв. Терпіння у них мало, тому вони часто потрапляють у пастку фаст-фуду і напівфабрикатів – адже це все не потрібно довго готувати, можна просто купити і розігріти. 
Щоб зберегти стрункість, холерикам краще тримати під рукою овочі та фрукти замість чипсів і солодощів, а також варто витратити хоча б один день на тиждень на приготування кількох гарячих страв, які можна розігрівати наступного дня. З готових обідів слід вибирати ті, що складаються зі здорових продуктів, приготованих з малою кількістю жирів. Дієта для холерика – будь-яка, але не надто сувора і не з тих, де треба скрупульозно підраховувати калорії
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2410 / 3.97MB / SQL:{query_count}