Євро-2012 під загрозою

У Польщі вважають високою ймовірність виникнення різноманітних природних, техногенних та інших катастроф під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

У Польщі вважають високою ймовірність виникнення різноманітних природних, техногенних та інших катастроф під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це йдеться в аналізі експертів урядового центру безпеки Польщі, повідомило інформаційне агентство Укрінформ з посиланням на видання “Dziennik Gazeta Prawna”. Зокрема, найбільш ймовірними під час турніру експерти називають дорожньо-транспортні пригоди (близько 70% імовірності), пожежі та повені (65%) та авіаційні катастрофи (понад 60%). Цілком реальними фахівці вважають також загрозу хімічного, біологічного чи радіаційного зараження, а також приведення у дію вибухових пристроїв, інформує інтернет-ресурс ukraine2012.gov.ua.
“Оцінка в понад 60% означає, фактично, впевненість у тому, що така ситуація може трапитися. Водночас перелік кризових ситуацій є досить довгим”, – пояснив у коментарі “Dziennik Gazeta Prawna” один з експертів урядового центру безпеки Польщі. Незалежні фахівці наголошують, що кризовим реагуванням і рятувальними операціями у Польщі в період Євро-2012 займатимуться три різні штаби, що, на їхню думку, може спричинити хаос. Головний штаб з безпеки діятиме в Олімпійському центрі у Варшаві, де працюватимуть міністри й експерти різноманітних служб. Крім того, свої центри реагування матимуть поліція та пожежна служба. Очолюватиме всю структуру міністр спорту та туризму Польщі Йоанна Муха. 
Серед можливих викликів називається також порушення громадського спокою внаслідок дій уболівальників. Високою є їх імовірність у Варшаві та Кракові, оскільки там під час турніру проживатимуть по три національні збірні – Росії, Польщі та Греції  у польській столиці (Сероцьк, 40 кілометрів від Варшави) та Англії, Італії та Голландії – у Кракові. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6473 / 4.07MB / SQL:{query_count}