Урятувати життя дітей

Львівщина вже зібрала півмільйона гривень на транспортування потерпілих зі Сколівського району

Львівщина вже зібрала півмільйона гривень на транспортування потерпілих зі Сколівського району

У селі Долинівка Сколівського району в ніч на 4 лютого сталася пожежа, внаслідок якої загинули двоє людей,  ще четверо перебувають у вкрай важкому стані, з них троє дітей 14, 12 та двох років. Потерпілі готуються до транспортування у Бостонський медичний центр (США), де буде проведено багато­етапне комплексне лікування з пересадкою культивованої власної шкіри. На жаль, таке лікування в Україні не проводиться. Для порятунку дитячих життів потрібно близько 1,5 млн гривень.

З ініціативи голови Львівської ОДА Михайла Костюка та міського голови Львова Андрія Садового оперативно створено координаційний центр зі збору коштів для лікування постраждалих.

Станом на вчора було зібрано вже 500 тисяч гривень, про що повідомив губернатор області Михайло Костюк. “Є домовленість про літак, зараз врегульовуються формальні та юридичні моменти. Опікун перебуває в дорозі до Києва, щоб отримати візу і поставити візи в паспортах дітей. Маємо надію, що при добрій роботі дітей можна буде відправити до Бостона”, – сказав Михайло Костюк, інформує прес-служба ЛОДА.

“Клініка у Бостоні погодилась провести лікування за свій рахунок. Виключено те, що необхідну кількість коштів не зберемо. Я переконаний у тому, що зберемо, і це якраз покаже те, наскільки наш регіон солідарний у таких надзвичайних ситуаціях”, – сказав Михайло Костюк.

Михайло Костюк розповів, що постраждалих доправлять до Бостона спеціальним літаком, який надасть американська компанія. На борту літака під час польоту пацієнтам зможуть надати всю необхідну медичну допомогу.

 

Телефони гарячої лінії координаційного центру Львівської обласної державної адміністрації: 2-999-274, 2-999-290.

 

Реквізити Львівської обласної організації товариства Червоного Хреста

Рахунок у гривнях:

ЗКПО 02940262 р/р 26007000001247 у ПАТ Укрсоцбанк м. Львів

МФО 300023

Одержувач: ЛОО Товариства Червоного Хрестаи З позначкою “Лікування дітей”

 

Валютний рахунок:

ПАТ “Кредобанк” №26002023049

МФО 325365, ЄДРПОУ 22360822.  

Одержувач: ЛОО Товариства Червоного Хреста З позначкою “Лікування дітей” 

Сподіваємось на вашу підтримку та розуміння 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.5791 / 4.08MB / SQL:{query_count}