Кожен потерпілий отримає 11 тисяч євро

Член екіпажу італійського пасажирського лайнера “Costa Concordia” Гері Лобейтон подав до компанії “Carnival Corporation”, який належить затонулий теплохід, колективний позов від імені потерпілих в аварії.

Член екіпажу італійського пасажирського лайнера “Costa Concordia” Гері Лобейтон подав до компанії “Carnival Corporation”, який належить затонулий теплохід, колективний позов від імені потерпілих в аварії.

Як повідомляє “Reuters”, Лобейтон вимагає встановити, чи не порушила компанія вимоги щодо забезпечення безпеки при проведенні круїзу. 
За словами адвоката позивача, у позові зазначено, зокрема, що капітан “Costa Concordia” Франческо Скеттіно занадто пізно дав команду спускати рятувальні шлюпки й починати евакуацію людей з потопаючого судна. За даними “Reuters”, у випадку визнання оператора круїзу винним у порушеннях Лобейтон має намір домогтися виплати компенсації потерпілим. Позов розглядатиме окружний суд американського штату Іллінойс. За даними “Agence France-Presse”, що посилається на юридичну компанію “Adoc”, кожному з понад чотирьох тисяч пасажирів та членів екіпажу компанія “Carnival Corporation” зобов’язалася виплатити компенсацію в розмірі не менше 11 тисяч євро. 
Нагадаємо, що лайнер “Costa Concordia” налетів на риф біля берегів італійського острова Джильо в ніч на 14 січня. На борту теплохода перебували понад 4200 осіб. 16 з них у результаті катастрофи загинули, стільки ж досі значаться зниклими безвісті. На щастя, кілька десятків українців, які перебували на борту, не постраждали.
Капітан судна Франческо Скеттіно був узятий під домашній арешт. Його обвинувачують у ненавмисному вбивстві та втечі з потопаючого теплохода до кінця евакуації людей. За однією з версій, Скеттіно відхилився від заданого курсу й підійшов занадто близько до берега, щоб привітати свого знайомого. За результатами медичної експертизи в крові капітана слідів наркотичних речовин чи алкоголю не виявили. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8252 / 4.06MB / SQL:{query_count}