Найменше у світі авто

Крихітку презентували в Індії на автосалоні “Auto Expo 2012”.

Крихітку презентували в Індії на автосалоні “Auto Expo 2012”.

Цю розробку, яку назвали RE60, випустила компанія “Bajaj”, відома своїми оригінальними попередніми розробками: свого часу вона випускала мініатюрні моторолери і триколісні таксі. Загалом в Індії спостерігається великий ажіотаж навколо маленьких і дешевих машин, адже рівень життя в цій перенаселеній країні невисокий, крім того, тут існує велика проблема з місцями для паркування. 
RE60 позиціонують як найменший і найдешевший автомобіль у світі. “Він не пристосований для подорожей на сотні кілометрів, але зручний для поїздок на роботу. Жінки на цій машині можуть возити дітей до школи та їздити за покупками. Словом, це невеликий міський засіб пересування”, – розповів представник компанії-виробника Джаянт Бхадр.
Найменше у світі авто випускатимуть в різних варіантах, зокрема, з двигунами, які працюють на бензині та на газі. Серійний продаж мініатюрних машин запланований на серпень цього року. За попередніми даними, перші RE60 продаватимуть за ціною від 2,2 до 2,4 тисячі доларів США. “Ми плануємо продавати RE60 в тому числі й у Європі, можливо, в Росії. В цьому транспортному засобі навіть передбачений обігрівач для зими”, – розповів Джаянт Бхадр.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9817 / 4.05MB / SQL:{query_count}