екстрим по-львівськи

Як поводитися водіям на слизьких шляхах

Як поводитися водіям на слизьких шляхах

Роботи з розчищення від снігу доріг місцевого значення на Львівщині визнано недостатніми. Таку оцінку Службі автомобільних доріг у Львівській області та ДП “Львівський облавтодор” учора дали на засіданні постійної комісії з питань промисловості, транспорту і зв’язку Львівської облради. А це означає, що нашими шляхами треба їздити обережно. 

Як розповіла “Пошті” речниця ДАІ області Світлана Добровольська, з початку року на Львівщині через неприбрані дороги сталося вже вісім аварій. “Тим не менше, хоча ще раз наголосити на людському факторі: якщо водій бачить, що дорога неприбрана від снігу, то, звісно, не мав би рухатися на високій швидкості”, – додала вона.

Щоб уникнути неприємностей на слизькій дорозі, слід дотримуватися кількох універсальних порад. Отже, під час руху засніженою дорогою пам’ятайте: 

• Гальмувати можна тільки на прямих ділянках дороги.

• При вхожденні в поворот і на самому повороті тримайте постійну швидкість, не додаючи і не скидачи газ. 

• Ніколи не гальмуйте, коли вас заносить. Гальмування на заносі тільки ускладнить становище. 

Під час руху слизькою дорогою задню частину машини може почати заносити вправо чи вліво. У таких випадках потрібно повертати у сторону заносу. Якщо в машини – задній привід, у таких випадках не можна гальмувати. Якщо ж гальмувати в умовах ожеледиці, то слід практикувати переривчасте гальмування, а не тиснути на педаль до упору. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7073 / 4.06MB / SQL:{query_count}