Автобус на 300 пасажирів

В Китаї зробили наймісткіший автобус у світі

В Китаї зробили наймісткіший автобус у світі

Велетня, який назвали “JNP6250G”, інженери з фірми “Youngman” розробили спеціально для двох найбільших міст Китаю. Попри великі габарити новий китайський автобус був би дуже корисний для Львова в контексті транспортної реформи, адже в цю машину одночасно може поміститися 300 осіб. Щоправда, в “JNP6250G” комфортно не посидиш адже там лише 40 сидячих місць. Тобто, решта 260 пасажирів змушені будуть їхати стоячи.

Новинка майже удвічі довша за традиційні автобуси з “гармошками” – його довжина становить 25 метрів. Автобус має три секції, з’єднані між собою  двома гнучкими “гармошками”, що дозволяє зберігати радіус повороту в ме­жах класичних 12 метрів. У “JNP6250G” – п’ять дверей. Вчені, які розробляли автобус, підрахували, що через кожні двері буде заходити і виходити приблизно 60 осіб. Варто наголосити, що китайське чудо техніки достатньо повільне: автобус може розганятися лише до 80 км/год.

Для зручності пасажирів новий китайський автобус має низьку підлогу і широкі проходи. За задумом розробників, це зроблено для того, щоб полегшити проїзд пасажирів з обмеженими можливостями, зокрема, тих, хто змушений пересуватися на інвалідних візках.  

До речі, великі автобуси з двома “гармошками” їздять вулицями різних країн світу вже не перший рік. Такий довгий транспорт перевозить пасажирів у містах Бразилії, Швеції, Німеччини та Голландії. У деяких з цих країн автобуси ще довші, ніж китайські й сягають в довжину 28 метрів. Однак жоден з існуючих автобусів не розрахований на таку велику кількість пасажирів. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6812 / 4.06MB / SQL:{query_count}