Міжнародні новини: телеграф

Асад повинен піти

США – Сирія. Президент Сирії Башар Асад повинен піти зі своєї посади, заявив Барак Обама. “Ми і далі вважаємо неприйнятним рівень жорстокості в Сирії. Ми продовжимо консультації з Йорданією, щоб створити такий міжнародний тиск і таку обстановку, яка змусить нинішній сирійський режим відійти”, – заявив Обама після переговорів у Вашингтоні з королем Йорданії Абдаллою II. Нагадаємо, що заворушення в Сирії розпочалися близько 10 місяців тому, відтоді, за даними ООН, загинуло майже шість тисяч осіб. 

Євреї допомагали курдам

Ізраїль – Туреччина. Анкара стверджує, що ізраїльські безпілотні літальні апарати “Heron” останні кілька місяців стежили за її військовими в провінціях Хатай і Адана, а отриману інформацію передавали курдським сепаратистам. За допомогою до Ізраїлю нібито безпосередньо звертався високопоставлений член Курдської робітничої партії (визнаної в світі терористчиною органфізацією) Кенан Йилдизбакан, який особисто керував нападом на базу турецьких ВМС у 2010 році, коли загинули семеро і одержали поранення шестеро турецьких військовослужбовців. Турецькі курди розпочали збройну боротьбу за створення незалежного Курдистану ще в 1984 році. З того часу в Туреччині загинули понад 40 тисяч осіб.

Вирок для журналістів

Росія. В Іваново засуджено головного редактора газети “Иваново-Пресс”, засновника ТзОВ “Ивпресс” і автора однієї з публікацій. Як повідомив УНІАН, усіх трьох визнано винними у комерційному підкупі. Встановлено, що трійця за гроші розміщала на шпальтах газети матеріали, в яких створювався негативний образ одного із заступників губернатора Івановської області. Загальна сума “гонорарів” становила близько восьми тисяч доларів США. Головний редактор засуджений до півтора року позбавлення волі, його співучасники відбулися штрафами. Крім того усіх позбавили права займатися журналістською діяльністю. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8969 / 4.06MB / SQL:{query_count}