Міжнародні новини: телеграф

Світ. Екс-президент Єгипту Госні Мубарак визнаний найбагатшим диктатором у світі. 

Диктатором бути вигідно

Світ. Екс-президент Єгипту Госні Мубарак визнаний найбагатшим диктатором у світі. За підрахунками журналу “Spear’s”, його доходи становлять 73 мільярди доларів. Для порівняння, у найбагатшого бізнесмена у світі – мексиканця Карлоса Сліма – на мільярд менше. Другий рядок рейтингу найбагатших диктаторів посів досі не впійманий лідер Лівійської джамагірії Муаммар Каддафі. Статки полковника оцінили в 62 мільярди доларів. Почесне третє місце дісталося  чинному президентові Судану Омару аль-Баширу, який нажив величезні статки на нелегальній торгівлі нафтою.

Барак розказував “маячню”

Куба. Фідель Кастро на своєму сайті cubadebate.cu різко розкритикував Барака Обаму, назвавши його нещодавній виступ на Генасамблеї ООН “маячнею”. “Незважаючи на ганебну монополію ЗМІ та фашистські методи США та їхніх союзників з метою заплутати й обдурити світову громадську думку, опір народів світу росте... Хто розуміє цю маячню президента США перед Генеральною Асамблеєю?” – написав Кастро. Також він звинуватив президента США у спотворенні ситуації в Іраку та Афганістані. 

Ліва революція в Парижі

Франція. За сім місяців до президентських виборів абсолютну більшість у Сенаті отримали ліві партії. Причому це сталося вперше в історії П’ятої республіки (з 1958 року). За підсумками недільних перевиборів половини складу верхньої палати парламенту, зі 348 французьких сенаторів 175 є представниками лівих партій. Один із лідерів французької Соціалістичної партії Франсуа Олланд на радощах заявив, що поразка правих на сенатських виборах знаменує розпад політичної системи президента Ніколя Саркозі. “Для правих це не просто невдача, це травма!” – наголосив Олланд, який є одним із ймовірних кандидатів від соціалістів на запланованих на квітень-травень 2012 року президентських виборах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.7321 / 4.07MB / SQL:{query_count}