Охоронці для дверцят

“Обережно виходь, щоб не зачепити сусідню машину”, – скільки разів кожному з нас доводилося чути це від водіїв.

“Обережно виходь, щоб не зачепити сусідню машину”, – скільки разів кожному з нас доводилося чути це від водіїв.

Припаркувавшись у тісному місці між іншими машинами, відкриваючи двері, є потенційна загроза подряпати ними сусідню автівку. Тож, у компанії “Ford” задумалися, як захистити двері від таких ушкоджень, і вигадали для цього спеціальний пристрій.
У компанії запевняють, що їхня новинка врятує автомобіль від подряпин у більшості випадків. Механізм “Door Edge Protector” є певного роду гумовим “відбійником”, який ховається у дверцятах. Гумова деталь висувається тоді, коли двері машини відчиняються на 
15 см. За задумом розробників, механізм вискакує назовні і служить своєрідним буфером між дверима вашої машини і сусідньою автівкою.
Коли водій зачиняє двері, спеціальний пристрій моментально ховається у свою комірку. Для любителів гримати дверима передбачений запобіжник, щоб не зламати механізм у разі заклинювання.
Випробування показали, що “Protector” успішно захищає передні двері від подряпин у 90% випадків, задні – у 85%. Винахідники вважають, що новинка знадобиться батькам малих дітей, яким ще важко акуратно відчиняти двері, а також автомобілістам, які часто паркуються на тісних стоянках.
“Door Edge Protector” почнуть ставити на серійні автомобілі у січні 2012 року. Першим ноу-хау отримає “Ford Focus”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7666 / 4.06MB / SQL:{query_count}