Двоколісна чудасія

“Пошта” поцікавилася останніми велосипедними новинками 

“Пошта” поцікавилася останніми велосипедними новинками 

Світ наприкінці минулого тижня відзначав День без автомобіля. Традиційно на вулицях нашої країни охочих на один день позбутися машини небагато: наприклад, у наскрізь переритому Львові тягучок не поменшало. Зважаючи на це, “Пошта” вирішила поцікавитися екологічно чистими пересувними новинками, однак цього разу не автомобільними, а двоколісними. Як виявилося, навіть у конструюванні велосипедів немає меж. 

Протизлодійський велосипед

Хочете мати ровер, який розвалюється? Ні? А даремно. Такий двоколісний транспорт із незвичною системою проти викрадення вигадав конструктор-дизайнер Ендрю Лайонен із Торонто. Чоловік додумався частину рами перетворювати у замок.

Для цього Лайон замінив частину рами, що з’єднує сідло та заднє колесо, U-подібною деталлю, яка нагадує велосипедну вилку. Дужки деталі вставляють у трубки, що ведуть до заднього колеса, а спеціальні фіксатори позбавляють їх рухливості та додають міцності. Її протилежна частина кріпиться на рухомий механізм до підсідельного штиря (див. фото).

Коли велосипед потрібно залишити без нагляду, дужки виймають із трубок, а від рами від’єднують прикріплений до неї запірний елемент. Так виходить U-подібний замок, який, на відміну від звичайного, є невід’ємною частиною велосипедної конструкції. Навіть якщо зловмисникові вдасться розкрити або зламати його, викрасти велосипед він не зможе: опора сідла зламається під його вагою. 

“StayLocked Bicycle” існує наразі в єдиному екземплярі, на правах прототипу. Але пан Лайонен сподівається на інтерес веловиробників.

Електробайк 

Навіть якщо ви не любите байкерів, таке диво техніки не може не привернути уваги. Незабаром на європейських дорогах з’явиться електричний мотоцикл “Husqvarna Concept E-go”. Новинку, ціна якої ще не відома, розробили перш за все для новачків.

Про потужність цього мотоцикла поки не розповідають, але вже відомо, що його вага – 80 кг. В “E-go” передня підвіска оснащена односторонньою здвоєною вилкою, з діаметром пера 35 мм. Колесо кріпиться до алюмінієвої консолі. Алюміній також використано у кріпленні акумуляторної батареї. А ось рама для надання більшої жорсткості виготовлена зі сталі. Загалом вийшов такий симпатичний мотоскутер.

Життєрадісна їзда

А ось цей винахід здається справжнім знущанням із його власників. Але це на перший погляд. Пластмасовий ровер “Frii” вигадав ізраїльський дизайнер Дрор Пелег як екологічний двоколісний міський транспорт. Ноу-хау виглядає як іграшка, але є цілком реальним альтернативним варіантом металевого велосипеда. Наразі існує лише один його екземпляр. 

За задумом Пелега, ці велосипеди мають виробляти лише з відходів. Ровер “Frii” має одну передачу (тобто він взагалі без них), пластикове сидіння та систему проти спускання шин. Діаметр коліс – 51 см. 

Винахідник запевняє, що цей велосипед дуже міцний та зручний. Цікаво, чи витримав би він львівські тротуари? У будь-якому випадку  захоплені погляди перехожих обов’язково зупинятимуться на вас. 

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.5501 / 4.09MB / SQL:{query_count}