Урок із інспектором для дітей-велосипедистів

В області аварій з велосипедистами побільшало вдвічі

В області аварій з велосипедистами побільшало вдвічі

На Львівщині за вісім місяців 2011-го сталося 27 ДТП за участю велосипедистів. У цих автопригодах чотири людини загинули, а 24 – отримали травми (торік упродовж аналогічного періоду з вини водіїв велосипедів сталося 14 ДТП, під час яких троє людей загинуло, а 11 – отримали травми). Про це інформує прес-служба управління ДАІ у Львівській області. “Ці цифри свідчать, що, крім практичних занять, охочі їздити велосипедами обов’язково повинні вчити правила дорожнього руху. Адже знаючи їх, водії зуміють швидко зорієнтуватися під час непередбачуваної ситуації на дорозі й уникнути трагічних  наслідків”, – каже керівник прес-служби УДАІ області Світлана Добровольська. 

Тим часом цього тижня у центрі Львова працівники ДАІ навчали маленьких велосипедистів правил дорожнього руху. Захід відбувався у межах Європейського тижня мобільності. Крім повчань, діти могли побачити майстер-клас старших велосипедистів. 

“Батьки почали масово купувати дітям велосипеди. Відповідно, маємо збільшення таких ДТП. Так, цьогоріч на Львівщині вдвічі зросла кількість ДТП, скоєних із вини велосипедистів. І, що надзвичайно прикро, половина  таких аварій стається саме за участю малолітніх водіїв велосипедів”, – каже Світлана Добро вольська. 

Під час уроку в центрі міста досвідченіші велосипедисти показували малечі, як оминати перешкоди, робили вправу “змійка” та долали трампліни. Усі ці віражі лише для того, аби юний велосипедист не боявся екстремальних ситуацій. “Уміти володіти велосипедом і собою. Не боятися бордюрів, не боятися загальмувати, якщо хтось вибіг на дорогу. Якщо тут ями – об’їхати. І роблять такі майстер-класи для того, щоб дитина не боялася велосипеда і різних ситуацій”, – каже керівник клубу велотуризму “Колесо вітрів” Олександр М’якушко.

“Моя мама вже мене вчить, що переходити чи переїжджати на велосипеді дорогу можна лише тоді, коли світить зелений сигнал світлофора. І робити треба це дуже швидко та обережно, бо незабаром засвітиться червоний сигнал, який забороняє це робити”, – сказав юний  велосипедист Владислав Мельник.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.4280 / 4.06MB / SQL:{query_count}