Шеф он-лайн: друг чи ворог?

“Пошта”  розглядає різні варіанти того, чи варто дружити в соціальних мережах зі своїм керівництвом

“Пошта”  розглядає різні варіанти того, чи варто дружити в соціальних мережах зі своїм керівництвом

“Уявляєш, сиджу на роботі “ВКонтакте”, і тут раптом до друзів хоче долучитися мій шеф! – розповідає 27-річна адміністратор салону краси Алла. – І я собі думаю, ну нащо він мені потрібен, і так всіх дістає, а тепер ще й тут буде у робочий час слідкувати”. Дівчина керівника в друзі таки додала, але перед тим упорядкувала власну сторінку, яку відтоді  почала вести значно уважніше й обережніше. Сьогодні “Пошта” розгляне різні варіанти того, чи варто дружити в соціальних мережах зі своїм керівництвом.

Керівникові в друзях не місце?

Алла не хотіла добавляти в друзі шефа з однієї простої причини – небажання відкривати цій людині доступ до своєї особистої інформації. У неї в друзях 86 осіб – в основному найближчі подруги, однокурсники та родичі. “Там є різні фото, з моря, з п’янок, сімейні… У список друзів додаю тільки найближчих, інших ігнорую, хоч і ображаються. Я так хочу”, – пояснює Алла.   

Додавши свого начальника в друзі, слід розуміти, що тепер він знатиме, чим ви зайняті в робочий час і що публікуєте на власній сторінці. Коли весь відділ напружено працює, ледь встигаючи здати той чи інший план, а ви в цей час розміщуєте відео чи пісні у себе на сторінці – це не може принести багато радості керівнику. Відтак свої дії в мережі слід коригувати, бо шеф тепер буде за вами уважно спостерігати. 

Правильно хворіємо он-лайн

Суворим зауваженням внаслідок “мережевої” дружби поплатилася і 23-річна секретарка Оля. Львів’янка напередодні ввечері з’їла щось не те і зранку відпросилася в керівника. “Наступного дня він вичитав мене і сказав, що якщо мені погано, то треба лежати в ліжку і лікуватися. До нас тоді якась делегація приїхала і було багато роботи, а я в цей час малювала графіті на стіні у профілі, “лайкала” і коментувала всілякі малюнки і статуси друзів”, – розповідає дівчина.  

Відтак іноді дружбу з босом в інтернеті порівнюють із дозволом поставити на роботі відеоспостереження біля себе: він буде знати все. Однак працювати така “камера” буде і вдома, і на роботі, незважаючи на вихідні чи робочі дні. 

 “Відшиваємо” шефа

Однак керівник усе ж додався у друзі і потрібно вирішити: долучати його чи ні. Іноземні фахівці із відділів кадрів вважають, що нічого страшного у такій відмові не має. Шеф хоч і має великий вплив на життя своїх підлеглих, однак і вони мають право на приватне життя та можливість на власний розсуд вирішувати, як та з ким користуватися інтернет-сервісами. 

У таких випадках можна просто делікатно відписати, що в тій чи іншій соціальній мережі проводите час тільки у приватному режимі і не хочете свою особисту сторінку прив’язувати до роботи. Можливо, жорстко, однак чесно, а відтак соромитися немає чого. Інший варіант – долучити керівника до друзів, але максимально обмежити йому доступ до альбомів та всієї інформації. . 

У великих компаніях у США виробили рекомендації на тему поведінки  працівників у соц­мережах. Так, співробітникам рекомендують об'єднуватися в групи з урахуванням ієрархії у фірмі, тобто не заводити друзів на вищих та нижчих посадах.  

А чому б і ні? 

У 25-річного львівського програміста Віталія Соломки  усе навпаки: у їхній фірмі заведено дружити в соцмережах усім працівникам. 

– У нас дуже молодий колектив, і шеф лише на кілька років старший, ми легко знаходимо спільну мову. Всі розуміють, що від віртуального спілкування нікуди не подінемося. Мене така “дружба” не турбує особливо і не обмежує, – каже Віталій. 

Програміст додає: попри таке корпоративне спілкування, головне не забувати, хто в якому статусі, і жодним чином не дозволяти у переписці фамільярності. “У нас все дуже дипломатично. Звісно, я можу натиснути “Мені подобається” на аварку шефа, а він на мою. В основному через інтернет ми вирішуємо робочі питання, отримуємо завдання тощо.   

“Але був одного разу випадок, коли я зайшов на роботі на кухню, а там на нетбуці колеги переглядали профіль одного з працівників і жартували з деяких його фото. Я подумав: то вони ж так і з мене можуть! Але, в принципі, розміщуючи що-небудь про себе в мережі, слід розуміти, що реакція різних людей на це є різною, незалежно від того, хто у списку твоїх друзів”, – розмірковує Віталій. 

Але попри всі варіанти поведінки, після віртуальної пропозиції дружби шефа є один безпрограшний: відмовити йому в товаришуванні в соцмережі, але запропонувати добавити у “Skype”. Аргумент – у скайпі можна поставити невидимий режим, там немає фотоальбомів й іншої приватної інформації, яку б розглядав керівник. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6971 / 4.11MB / SQL:{query_count}