Гайда до світу ляльок!

Під час фестивалю відбудеться виставка-продаж ляльок понад п’ятдесяти авторів зі всієї України

Під час фестивалю відбудеться виставка-продаж ляльок понад п’ятдесяти авторів зі всієї України


З 22 вересня до 2 жовтня у Львівському палаці мистецтв триватиме ІІІ фестиваль “Ляльковий світ. LADY & TEDDY”. Це лялькове свято вже стало доброю традицією міста, на яке з кожним роком приїжджає все більше людей. Збільшується кількість не лише гостей, але й самих майстрів. Тільки українських авторів буде понад п’ятдесят, а ще є учасники з Молдови, Польщі, Туреччини, Німеччини, США та Нідерландів. 
Зірковою гостею цьогорічного фестивалю є Івонн Фліпс, лялькарка з Нідерландів. Вона є членом міжнародного об’єднання лялькарів DABIDA, учасницею численних виставок і переможцем спеціалізованих конкурсів у Європі й не тільки. До Львова Івонн Фліпс зі своїми ляльками приїде на чотири дні. Зі слів організаторів фестивалю, у суботу, 
1 жовтня, у Палаці мистецтв вона проведе практичну лекцію зі створення ляльки.
Цього року вперше будуть представлені іграшки-ляльки із порцеляни. Лялькарка з Києва Олена Коростельова презентує порцелянові рухомі ляльки. А Неллі Федчун зі США покаже інтерпретації історичного костюма в образі ляльки. Киянка Тамара Півник потішить відвідувачів своїми творіннями із серії “Цирк”. Доповнять експозицію справжніх “порцелянових леді” ведмедики Тедді, що виконані у різних техніках українськими, польськими, турецькими  авторами. А ще можна буде побачити різдвяних ведмедиків із дерева, які приїхали  до нас аж з Німеччини. 
Чи не найбільшою популярністю у відвідувачів користуються лялькові “весільні пари”. Діти й дорослі жваво фотографуються біля сімейства зайців, бо ж оминути таких милих молодят просто неможливо. 
Також організатори підготували для глядачів сюрприз – усі охочі зможуть визначити найкращу ляльку – наречену чи весільну пару. Для цього буде стояти спеціальна скринька для голосування. 
Уже звично під час фестивалю “Ляльковий світ” пройде літературний вечір “Ностальгія за лялькою”, який відбудеться  28 вересня у кафе “Світ кави”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.7312 / 4.07MB / SQL:{query_count}