Телеграф

  “Північний потік” запрацює в суботу.  Британія – найгірша. 

“Північний потік” запрацює в суботу

Росія. Широко розрекламований газогін буде уведено в експлуатацію цієї суботи, запевнив керівник “Газпрому” Алєксєй Міллєр. Нагадаємо, що заповнення “Північного потоку” технологічним газом розпочалося шостого вересня в присутності Владіміра Путіна та екс-канцлера Німеччини Ґерхарда Шрьодера. Глава “Газпрому” також додав, що в концерні вже розглядають можливість створення додаткових ниток газогону. Очікується, що “Північний потік” знизить вартість російського газу, оскільки він не проходитиме по територіях країн-посередниць, зокрема України.

Британія – найгірша

Європа. У Британії – найнижча якість життя в Європі, свідчать дані дослідження сайта uSwitch.com. Експерти аналізували 16 критеріїв, що визначають життя в країні, в тому числі середній дохід, рівень податків, вартість товарів першої необхідності, ціну на пальне, продукти та електроенергію, а також умови проживання, кількість сонячних годин у році й думки самих жителів країни. З’ясувалося, що, незважаючи на те, що жителі Польщі, Франції, Іспанії та Італії отримують менше доходів, вони – значно щасливіші. Тим часом у Британії тільки 5% жителів вважають себе щасливими, а 10% узагалі хочуть виїхати з країни. “Довгий робочий тиждень, обмаль вихідних, високий пенсійний вік, найдорожчі їжа і ціни на пальне – не надто приваблива для британців картина”, – стверджують автори дослідження.

Заборона наркотичного туризму

Нідерланди. У Маастрихті набрала чинності заборона на продаж марихуани в кофішопах іноземним громадянам. Це початок політики влади задля припинення наркотичного туризму. Наразі заборона буде чинною лише в одному місті, але, якщо експеримент буде вдалим, то він пошириться і на інші нідерландські міста. Цікаво також, що під заборону не потрапили громадяни Німеччини та Бельгії, які власне й становлять більшість іноземних клієнтів кофішопів у Нідерландах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3648 / 4.06MB / SQL:{query_count}