Свято читання та львівський рекорд

Дітвора виготовила найдовшу книгу – “Книгу дитячих цінностей”, довжина якої 42 метри

Дітвора виготовила найдовшу книгу – “Книгу дитячих цінностей”, довжина якої 42 метри

У неділю, 18 вересня, під час Форуму видавців відбулося шосте "Свято читання у країні ангелят", яке, за словами організаторів, зібрало понад 11 тисяч дітей. Так, на майданчику, що традиційно розташувався у Парку ім. Франка,
3 тис. 620 дітей власноручно виготовили найдовшу книгу - "Книгу дитячих цінностей", довжина якої сягала 42 метрів.

Квіти та сонце від п'ятирічної Ладусі, висотні будинки від семирічної Олі Громової, дерева, за якими заховався вовк, від шестирічного Юрчика, увійшли до книги, яку того ж дня офіційно зафіксували та занесли до Книги рекордів України.

"Розмальовки ангелятка" та журналу для незрячих дітей "Ангелятко шрифтом Брайля" Віталія Вардзаля, після офіційного затвердження книгу, можливо, занесуть і до Книги рекордів Гіннесса.

Окрім майданчика для малювання, на центральних алеях парку працював танцювальний майданчик, на якому виступили колектив "Діти майбутнього", гурт "Полуничка", клуб "Сіріус", школа спортивного танцю "Едельвейс", а учні СШ № 87 показали виставу "Книга - мій найкращий друг".

На спортивному майданчику тривали велоперегони, змагалися канатоходці, відбувалися естафети, майстер­класи зі складання наметів. Переможці вікторини мали змогу безкоштовно покататися на дитячих електромобілях на драйв­майданчику.

У містечку паперової пластики аніматориангелята проводили уроки із виготовлення виробів із паперу. Наприклад, 7річна Юліана за півгодини зробила аплікацію. "Зі серветок для маленької сестрички, якій тільки рочок, я зробила ангелятко­оберіг. Це зовсім не важко, мені допомагала бабуся", - поділилася з "Поштою" дівчинка. Фінальну лотерею свята провів спеціальний гість заходу - казкар Сашко Лірник. Майже двадцять наймолодших відвідувачів отримали книги, журнали та сертифікати.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8907 / 4.37MB / SQL:{query_count}