У дитсадок без щеплень?

Відсутність щеплень у дітей до трьох років не повинна ставати перепоною для прийому їх у дошкільні навчальні заклади. Таке роз’яснення подає Міністерство охорони здоров’я України.

Відсутність щеплень у дітей до трьох років не повинна ставати перепоною для прийому їх у дошкільні навчальні заклади. Таке роз’яснення подає Міністерство охорони здоров’я України. Відповідно до нього, рішення щодо зарахування дитини без певного набору щеплень до навчального закладу приймає в кожному окремому випадку керівник освітнього закладу.
“Відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів відбувається за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я. У разі відсутності даної медичної довідки, якщо  не проведені профілактичні щеплення за віком (йдеться саме про дітей до трьох років, які повинні поступити до дитячих садків), у закладі охорони здоров’я, де спостерігається дитина, повинна бути створена імунологічно-щеплювальна комісія, яка визначає графік проведення недостатніх щеплень кожній конкретній дитині.
Батькам пропонується за певний час усе-таки здійснити профілактичні щеплення уже з порушенням календаря щеплень за віком”, – пояснили у профільному міністерстві. Також батьків попереджають про те, що в підвищеній епідемічній ситуації дитина без певних щеплень стає загрозою і сама для себе, і для оточуючих дітей, тому їм пропонують на період підвищення епідситуації забрати таку дитину з навчального закладу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5424 / 4.06MB / SQL:{query_count}