Міжнародні новини: телеграф

Супернімці. Відновлення справедливості.Без рушниць, іноземців та гостей

Супернімці

Німеччина. Вольфганга Ґьоте визнано найвизначнішим німцем усіх часів. Такі дані опитування, яке провела компанія “Forsa” на замовлення часопису “Bild”. Друге місце в списку супернімців посів перший канцлер Західної Німеччини Конрад Аденауер, третє – видатний фізик Альберт Ейнштейн, четверте – Отто фон Бісмарк, перший канцлер об’єднаної Німецької імперії. Є в списку супенімців і двоє діячів, які ще й досі живі – Гельмут Коль (п’ятий) і ще один колишній канцлер Гельмут Шмідт (сьоме місце).

Відновлення справедливості

Туреччина. Уряд країни ухвалив рішення про повернення власності, конфіскованої в громад релігійних меншин. Поверненню підлягає майно, відібране в греків, вірмен та євреїв із 1936 року, коли в Туреччині розпочалися масовані репресії проти всіх немусульманських осередків. У випадку, якщо конфіскована власність була перепродана, уряд обіцяє виплатити за неї грошову компенсацію. Християнським та іудейським організаціям повернуть колишні монастирі, приміщення лікарень і шкіл, цвинтарі.  

Без рушниць, іноземців та гостей

Узбекистан. Місцева влада серйозно готується до відзначення 20-річчя незалежності, яке припадає на перше вересня. Останнім рішенням став наказ про вилучення в населення всіх мисливських рушниць. Повернути зброю обіцяють після закінчення святкувань. А ще раніше в Ташкенті припинено й постійну, і тимчасову реєстрацію всіх приїжджих і з-за кордону, і з інших міст країни. Зважаючи на все, місцевий президент Іслам Карімов, який керує країною упродовж 20 років незалежності, дуже боїться, що в Узбекистані розпочнеться інтернет-революція за прикладом Єгипту чи Лівії.

554 італійці зі селища Філеттіно (регіон Лаціо) пообіцяли проголосити свій населений пункт князівством на знак протесту проти реформи місцевого самоврядування. Вони заявили, що запросять на царювання нащадка котроїсь династії. Уряд Берлусконі оголосив, що населені пункти, де мешкає менше 1000 осіб, припинять існувати як окремі муніципалітети. Очікується, що після реформи кількість провінцій у країні скоротиться на 30 (зі 110).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6860 / 4.06MB / SQL:{query_count}