Стильні тролейбуси для студентів

Незвичайні тролейбуси розробили в німецькій компанії “Viseon” для студентів елітного університету в Саудівській Аравії. Ці тролейбуси з низькою платформою мають дизайн кузова, який нагадує швидкісні електропоїзди, і мають дуже низький коефіцієнт лобового опору повітря. Німці виготовили моделі різної довжини – від 12-метрових до зчленованих довжиною 21,5 м.

Незвичайні тролейбуси розробили в німецькій компанії “Viseon” для студентів елітного університету в Саудівській Аравії. Ці тролейбуси з низькою платформою мають дизайн кузова, який нагадує швидкісні електропоїзди, і мають дуже низький коефіцієнт лобового опору повітря.
Німці виготовили моделі різної довжини – від 12-метрових до зчленованих довжиною 21,5 м. Перший виготовлений тролейбус – модель LT20 – тривісна “гармошка”, довжиною 19,5м. Це одна з 12 машин, замовлених Саудівською Аравією для нової транспортної системи, яка буде обслуговувати престижний університет King Saud University.
Двигун у таких тролейбусах електричний, фірми “Vossloh-Kiepe”, потужністю 240 кВт і працює від мережі напругою у 750 В. За необхідності такий тролейбус може заряджатися від 175-кіловатного генератора.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6115 / 4.05MB / SQL:{query_count}