Перший дзвоник для батьків

Табачник запропонував оголосити 1 вересня вихідний для батьків першокласників

Табачник запропонував оголосити 1 вересня вихідний для батьків першокласників

 

Урядовець запропонував керівництву областей звернутися до роботодавців із проханням зробити 1 вересня вихідним днем для тих, чиї діти цього року йдуть до першого класу. Про це йдеться в листі, надісланому керівникам обласних управлінь освіти. “Зобов’язати міністерство нікого не може, це просто пропозиція, – пояснили в прес-службі Міносвіти. – Керівник підприємства все одно буде сам вирішувати, надати вихідний чи ні”.

“Просто батьки, як завжди, відпрошуються з роботи на весь день або на частину дня. Цього року планується всі лінійки провести о 10.00, а потім одночасно у всіх школах пройде відкритий урок, присвячений 20-річчю Незалежності”, – додав він.

На сьогодні на пропозицію міністра відгукнулося керівництво деяких областей. Так, у Чернівецькій ОДА вирішили, що батькам першокласників 1 вересня нададуть вихідний зі збереженням середньоденного заробітку. Це питання також обговорюють у Вінницькому обласному управлінні освіти.

Роботодавцям, які не укладали колективні договори з працівниками, в Міносвіти порадили вирішити це питання на загальних зборах або прийняти рішення самостійно. Також працівники можуть самостійно звернутися до своєї профспілки з ініціативою винести це питання на колективні переговори. Таким чином, у договір можна додати пункт про право взяти вихідний день 1 вересня для батьків, у яких є діти шкільного віку.

Оксана Гук

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4119 / 3.97MB / SQL:{query_count}